Simonas Bartulis

Simonas Bartulis: Verygos transformacija parodo, kad žmogaus teisių progresas negerėja

„Valstiečių“ kandidatui į prezidentus Aurelijui Verygai pristačius savo programą, į ją sureagavo žmogaus teisių aktyvistas Simonas Bartulis. Jis atkreipė dėmesį, kad šis politikas rodo regsesą žmogaus teisių srityje.

Rasa Račianė: Šiandien man gėda už tai, kas vyksta laisvoje Lietuvoje

Valdančiųjų sprendimą atidėti civilinės sąjungos įteisinimą po savivaldos rinkimų prieš gerą valandą socialiniame tinkle Facebook sukritikavo ir Rasa Račienė. Ji sako, kad jai pikta, kad Lietuvos žmonės yra skirstomi į vertus ir nevertus turėti tas pačias teises.

Simonas Bartulis: bene visi anti-LGBT politikai ir aktyvistai iškraipo realybę

"Bene visi anti-LGBT politikai ir aktyvistai iškraipo realybę apie LGBT žmones savo naudai? Tai pasidarė ypač akivaizdu po Z. Šličytės proginės kalbos Seime, kurioje ji tarp įžeidžiamų ir necenzūrinių žodžių teigė, kad vyksta „ciniška ir įžūli Lietuvos homoseksualizacija“, - sako Simonas Bartulis, žmogaus teisių aktyvistas, Londono ekonomikos mokyklos magistrantas LRT paskelbtoje nuomonėje.

Po Z. Šličytės kalbos Seime - šokas, pasipiktinimas ir subtili JAV ambasadoriaus žinia

„Tokia ciniška ir įžūli Lietuvos homoseksualizacija jau turi ir be abejo turės ateityje neigiamas pasekmes visuomenės vienybei bei sutarimui“, – iš Seimo tribūnos rėžę Z. Šličytė. Į jos žodžius netrukus suragavo būrys žmonių. GayLine.LT apžvelgia reakcijas.

Simonas Bartulis: Lietuvoje žmonės nesijaučia saugiai ir ta baimė yra visiškai pagrįsta

„Aš turėjau sau taisyklę, kad aš pasakysiu savo tėvams apie savo seksualinę orientaciją tada, kai aš galėsiu apsakyti jiems, kad turiu ganėtinai rimtus santykius. Po poros mėnesių kai susitikau su savo vaikinu ir pradėjom draugauti aš jiems parašiau ganėtinai ilgą laišką“, - savo istorija dalinasi Singapūre su draugu jau tris metus gyvenantis Simonas Bartulis.