popiežius

Patvirtintas gėjų orgiją rengusio Lenkijos vyskupo prašymas atsistatydinti

Popiežius patvirtino Lenkijos vyskupo atsistatydinimo prašymą. Pastarasis nusprendė trauktis po kilusio skandalo paaiškėjus, kad jo bute buvo surengtas sekso vakarėlis dvasininkams, kuriame dalyvavo ir pasamdytas vyras palydovas.

Popiežius Pranciškus užsimena apie palankumą laiminant tos pačios lyties asmenų sąjungas

Popiežius Pranciškus teigia esantis atviras tos pačios lyties asmenų santykių palaiminimui Romos katalikų bažnyčioje, su tam tikromis išlygomis. Jis teigia, kad tokie palaiminimai negali tapti kasdienybe ir jie neturėtų būti laikomi lygiaverčiais santuokai. Atsakydamas į penkių kardinolų klausimus, popiežius taip pat pasiūlė galimybę atverti kunigystę moterims.

Popiežius užsipuolė trans žmones: „Gender ideologija“ yra viena „pavojingiausių ideologinių kolonizacijų“

Popiežius Pranciškus neseniai duotame interviu pareiškė, kad lyčių teorija yra pavojinga pasauliui. Taip jis tęsia jau kurį laiką vykdomus bažnyčios išpuolius prieš trans bendruomenę.

Seksualinę prievartą patyrusių žmonių balsas: pagerbti popiežių Benediktą XVI yra gėdinga

Popiežius Benediktas XVI, kuris 2013 metais atsistatydino iš Katalikų bažnyčios vadovo pareigų, mirė šeštadienį, sulaukęs 95 metų. Organizacijos, atstovaujančios patyrusius seksualinę prievartą bažnyčioje, nuomone, pagerbti popiežių Benediktą XVI yra ne tik neteisinga, bet ir gėdinga. Jo valdymo metus tamsiu laikotarpiu vadina ir LGBTQ+ atstovai.