fetišas

Paskelbtas fetišo žemėlapis. Ką labiausiai mėgsta lietuviai?

„Kink“ ir fetišo platforma „Clips4Sale“ sukūrė Europos šalių žemėlapį, kuriame paskelbė koks fetišas yra populiariausias kiekvienoje valstybėje. Žemėlapis sudarytas apskaičiavus gyventojų iš konkrečios šalies darytas paieškas. Lietuvių rezultatas turėtų nustebinti daugelį.

NBA žvaigždė Michael Porter Jr.: krepšininkai užsiima seksu su vyrais, nes nori aštresnių pojūčių

Iki šiol tik vienas žaidėjas iš NBA yra prisipažinęs, kad yra homoseksualus. Tačiau Denverio „Nuggets“ puolėjas Michael Porter Jaunesnysis savo internetinėje laidoje teigia, kad ir kiti lygos žaidėjai neretai užsiima seksu su vyrais. Jis nurodo ir priežastį kodėl tai vyksta.

Mirė garsus gėjų fetišo menininkas REX (foto)

1970-80 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose gėjų bendruomenėje sparčiai išpopuliarėjo vienas paslaptingiausių menininkų pasivadinusiu Rex. Neseniai Bobo Mizerio fondas, kuris siekia išsaugoti praėjusių amžiaus vidurio erotinę fotografiją ir meną, pranešė, kad grafikas mirė Amsterdame.

Fetišo festivalis šventė keturioliktąjį gimtadienį. Susirinko tūkstančiai (foto, video)

Tūkstančiai žmonių šiemet rinkosi į fetišo festivalį Antverpene, Belgijoje kur šventė net penkias dienas. „Gyvenimas puikus, bet dar geresnis su tavo mėgstamais fetišo įrankiais“, – skelbė šiemetinis renginio šūkis. Dalijamės įspūdingomis vakarėlio nuotraukomis.

Ricky Martinas turi pėdų fetišą ir nebijo apie tai pranešti pasauliui

Praėjusią vasarą visame pasaulyje žinomas dainininkas šmėžavo žiniasklaidos antraštėse kai pranešė apie skyrybas su savo vyru Jwanu Yosefu. Nepaisant to abu vyrai augina jų vaikus, o Ricky Martinas atranda gyvenimą iš naujo. Naujausiame interviu „GQ“ Ricky prakalbo apie savo fetišą.

Kuriose šalyse daugiausia „meškiukų“, didelių penių savininkų ir fetišo mėgėjų?

Viena populiariausių ir prieštaringai vertinamų gėjų ir biseksualių vyrų pažinčių programėlių skelbia 2023 metų statistiką. Joje pateikiami duomenys apie fetišo mėgėjus, bei kitus vyrų anketose nurodomus duomenis.

PAMATYK. Karščiu alsuojančias nuotraukas iš Folsom gatvės mugės (N18)

Oda, lateksas, aksesuarai - tai tik dalis to, ką galėjo pamatyti 2023 metų Folsom gatvės mugės dalyviai. San Francisko gatvėse renginys organizuotas jau keturiasdešimtą kartą ir kaip visada šventė seksualinio išsilaisvinimo idėją.