Ricky Martinas turi pėdų fetišą ir nebijo apie tai pranešti pasauliui

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Ricky Martinas turi pėdų fetišą ir nebijo apie tai pranešti pasauliui

Pen, 02/23/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Praėjusią vasarą visame pasaulyje žinomas dainininkas šmėžavo žiniasklaidos antraštėse kai pranešė apie skyrybas su savo vyru Jwanu Yosefu. Nepaisant to abu vyrai augina jų vaikus, o Ricky Martinas atranda gyvenimą iš naujo. Naujausiame interviu „GQ“ Ricky prakalbo apie savo fetišą.

Interviu metu dainininkas atskleidė, kad vienu metu norėjo įtikinti savo partnerį pabėgti ir gyventi gyvenimą be didžiulio žiniasklaidos dėmesio.

„Mums buvo 20 metų“, – sakė jis „GQ“. „Pasakiau jam, kad viską mesiu. Kelkimės į Europą ir tiesiog gyvensime. Man tai nerūpi. Jis atsakė: „Tavo kelias yra akivaizdus. Aš matau tavo ateitį. Aš myliu tave, bet mes to daryti negalime“.

Ricky Martinas, kad yra homoseksualus, atskleidė 2010 metais ir sako, kad tai buvo geriausias jausmas pasaulyje.

„Jaučiausi nuostabiai“, – prisiminė jis. „Ar gali atsiskleisti du, tris kartus? Norėčiau, kad būčiau tai padaręs anksčiau“.

Dainininkas sakė, kad pirmą kartą per daugelį metų jam patinka būti vienam ir megzti pažintis vakarėliuose. Ricky taip pat buvo atviras, kai jo paklausė apie fetišą.

„Aš myliu pėdas. Turiu pėdų reikalą. Mėgstu pėdų masažus ir valandų valandas galėčiau bučiuoti pėdas kaip išprotėjęs. Bet mes visi kažką turime. Kai kurie turi pažastų fetišą“, – sakė jis.

Dainininkas taip pat prisipažino socialiniame tinkle Instagram skelbiantis savo pėdų nuotraukas, kad ir kiti galėtų tuo mėgautis.