+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Paskelbtas fetišo žemėlapis. Ką labiausiai mėgsta lietuviai?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Paskelbtas fetišo žemėlapis. Ką labiausiai mėgsta lietuviai?

Pen, 05/24/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

„Kink“ ir fetišo platforma „Clips4Sale“ sukūrė Europos šalių žemėlapį, kuriame paskelbė koks fetišas yra populiariausias kiekvienoje valstybėje. Žemėlapis sudarytas apskaičiavus gyventojų iš konkrečios šalies darytas paieškas. Lietuvių rezultatas turėtų nustebinti daugelį.

„Clips4Sale“ 2023 m. metų fetišo mylėtojų nugalėtoja paskelbė „milžinę“. „Makrofilija“ – arba mintis, kad milžiniška moteris trypia ir traiško žmones, sparčiai populiarėja Europoje. Ji buvo populiari daugiau nei dešimtyje Europos šalių. Kiek ankščiau milžinė tapo labai populiari Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kitas populiarus fetišas – sėklidėms sukeliamas skausmas. „Clips4Sale“ suskaičiavo, kad šis žanras buvo populiariausias penkiose šalyse, įskaitant Prancūziją, Kroatiją ir Rumuniją. Kiek rečiau paieškose ieškota fetišo susijusios su pėdomis ar surišimais.

Įmonė išsiaiškino, kad pomėgis tam tikram fetišui skiriasi priklausomai nuo vietovės ar kultūros. „Tiesa ta, kad mūsų seksualumo artikuliacijai vis dar labai didelę įtaką daro mus supantis pasaulis: tai, ką matome kasdien, kas kultūriškai vertinama ir kas draudžiama“, - teigiama ataskaitoje.

a

 „Europos vyrai beveik dvigubai dažniau fantazuoja apie paklusnumą nei jų kolegos Šiaurės Amerikoje“, - reziumuojama tyrimo medžiagoje. – „Susidomėjimas fetišais skatina ir reakcija į dirgiklius, pavyzdžiui, padidėjo susidomėjimas bimbofikacija (išskirtinis moteriškumo demonstravimas) dėl filmo Barbė“.

Lietuviai dažniausiai ieškojo informacijos susijusios su Vorarefilija – tai erotinis geidulys būti suvalgytam, arba erotinis potraukis valgymo procesui. Tai nėra susiję su kanibalizmu, nes aukos praryjamos gyvos ir sveikos. Šis fetišas kildinamas iš senovės graikų.

Kadangi vorarefilinės fantazijos negali būti suvaidintos tikrovėje, jos dažnai išreiškiamos pasakojimuose ar piešiniuose bei seksualiniuose vaidmenų žaidimuose. Išraiškos gali apimti žmones, gyvūnus, drakonus, milžiniškas gyvates ir kitus sutvėrimus, tikrus ar išgalvotus. Malonumas patiriamas iš psichologinių aspektų, tokių kaip visiškas tapatybės sunaikinimas. Tai nebūtinai rodo polinkį į savižudybę, bet dažniau yra susiję su bendromis pabėgimo ir vienatvės fantazijomis.

Žymos