„Bratz“ išleidžia pirmąsias tos pačios lyties poros lėles (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Bratz“ išleidžia pirmąsias tos pačios lyties poros lėles (foto)

Ant, 05/31/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Žaislų pasaulyje Barbės neabejotinai konkuruoja Bratz lėlėmis. Pastarųjų lėlių kompanija nusprendė pagerbti LGBTQ+ atstovus ir išleidžia tos pačios lyties poros lėles, praneša Advocate. Visiškai naują „Pride“ kolekciją įkvėpė mylimi Bratz personažai - merginos Roxxi ir Nevra, kurios apie savo draygystę jau pranešė „Pride 2020“ metu. 

2020 metais socialiniame tinkle buvo pranešta, kad Roxxi yra lesbietė, o Nevra - biseksuali. O netrukus lėlių pora išvys dienos šviesą.

„Labai džiaugiamės galėdami pristatyti šią kolekciją, nes tiek daug gerbėjų, sukūrusių Bratz tokį, koks jis yra, priklauso LGBTQ+ bendruomenei ir tai yra būdas juos pagerbti“, – „Bratz“ kūrybos direktorius ir „MGA Entertainment“ įkūrėjo dukra Jasmin Larian. 

Lėlės sukūrė garsaus dizaineris JimmyPaul. „Kolekcija pasižymi drąsiu stiliumi, kuris, tikiuosi, susilauks gerbėjų atgarsio. Šis bendradarbiavimas yra meilės laiškas LGBTQ bendruomenei, kurių daugelis nuo vaikystės buvo įkvėpti Bratz gyventi savo gyvenimą“, – sakoma jo pranešime.  

Bratz kartu su lėlėmis išleis riboto leidimo aukščiausios kokybės drabužių JimmyPaul kolekcija. Kolekciją sudaro paltas, septintojo dešimtmečio marškinėliai, blizganti suknelė ir kombinezonai.