Partnerystės įstatymas bus registruotas rytoj

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Partnerystės įstatymas bus registruotas rytoj

Sek, 05/15/2022 - 15:46
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien renginio "Visos šeimos - svarbios" metu prasitarta, kad partnerystės įstatymas turėtų būti registruotas jau greičiausiai rytoj. Tiesa - užsimenama apie tai, kad reikės daugiau "žingsnių nueiti" jį įtvirtinti. Taigi, panašu aiškėja, kad projektas bus gerokai "praskiestas".

Renginio dalyvių diskusiją pristatydamas A. Tapinas pasakė, kad partnerystės įstatymas jau bus greičiausiai registruotas rytoj - pirmadienį. Tą patvirtino ir Aušrinė Armonaitė. Tiesa ji nedrįso tvirtinti, kad jis bus priimtas.

"Mes darome viską ką galim, kad Lietuva bent žingsniu priartėtų prie lygiateisiškos visuomenės. Aš labai norėčiau pasakyti, kad tai labai lengva. Bet tai nėra lengva. Rinkti palaikymą šitam sprendimui yra labai labai sunku. Džiugu yra tai, kad jau dabar matome, kad palaikymas šitam klausimui yra beprecedentis", - sakė A. Armonaitė. - "Naujienų jau bus visai netrukus. Mes pristatysime tą projektą ir jis bus toks, kad bus laiko su juo susipažinti".

Tiesa diskusijose aiškėja, kad projektas greičiausiai bus gerokai silpnesnis nei buvo. "Bet pats svarbiausias dalykas, kad įstatymas būtų priimtas", - sakė A. Armonaitė