Gauja užpuolė tris gėjus išeinančius iš Drag šou

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gauja užpuolė tris gėjus išeinančius iš Drag šou

Pen, 04/08/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Policija Pasadenoje, Kalifornijoje, tiria išpuolį, kuris, kaip teigia pareigūnai, buvo neapykantos nusikaltimas. Trys vyrai buvo užpulti išeinantys iš Drag pasirodymo.

Viena iš atakos aukų, Diamond Gonzalez, antradienį vietos naujienų stočiai KABC papasakojo, kad jam ir jo draugams išėjus iš baro „ix Tapa Cantina“, automobilių stovėjimo aikštelėje juos užpuolė grupė vyrų.

„Priėjo grupė vaikinų ir mus užpuolė“, – sakė D. Gonzalez ir pridūrė, kad išpuolis truko apie 5–10 minučių. Užpuolimas įvyko praėjusį penktadienį apie 2 val. nakties. Užpuolikai dėvėjo kaukes.

„Jei atvirai, maniau, kad mus nužudys“, – sakė jis. Jis pridūrė, kad vienas iš užpuolikų išsitraukė ginklą, bet laimei jo nepanaudojo.D. Gonzalez ir jo draugai patyrė daugybę sužalojimų. „Visi atrodė kaip boulingo kėgliai“, – KABC pasakojo viena iš aukų Noah Offield.

Kitas auka, Ray Carabantes, užpuolimo metu išsitraukė savo mobilųjį telefoną ir pasakė, kad ketina nufotografuoti užpuoliko mašinos valstybinį numerį. „Jis atsisuko su ginklu ir paklausė: „Ar dabar nori nufotografuoti mano valstybinį numerį?“ – pasakojo R. Carabantes.

Policija vietos žiniasklaidai pranešė, kad pareigūnai tiria šį incidentą kaip neapykantos nusikaltimą.