Karo lauke vizažistas iš Ukrainos: neseniai dėvėjo aukštakulnius, o dabar karo uniformą

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Karo lauke vizažistas iš Ukrainos: neseniai dėvėjo aukštakulnius, o dabar karo uniformą

Pir, 04/04/2022 - 18:30
Kategorija:
0 komentarų

Ivanui Gonzykui tik 26-eri, tačiau šis karas – jau antras jo gyvenime, rašo Delfi. 2015-aisiais jaunuolis pasirašė sutartį su ginkluotosiomis pajėgomis ir ištisus metus, kaip karo gydytojas, praleido antiteroristinių operacijų vykdymo zonoje netoli Bachmuto. Vėliau jis persikėlė į Kyjivą ir tapo makiažo meistru, be to, dirbo modeliu ir šokėju. Deja, vasario 24-ąją gyvenimą ir vėl sutrikdė karas.
 

Porą metų iki COVID-19 pandemijos Ivanas buvo pasinėręs į grožio pramones sferą. Jis dirbo konsultantu Kyjivo Centrinėje universalinėje parduotuvėjė, vėliau vadovavo viename iš sostinės prekybos centrų įsikūrusiam grožio salonui.

"Visą tą laiką ir toliau dirbau modeliu, tačiau veikiau vien savo malonumui. Taip pat įvaldžiau šokio prie stulpo techniką. Visada ieškau įkvėpimo kūrybinėje veikloje ir stebėdamas ja užsiimančius žmones. Vienas iš pavyzdžių ir įkvėpimo šaltinių man – dainininkė Tina Karol. Ji talentinga, drąsi ir stipri. 2013-aisiais nuo vėžio mirė jos vyras. Tais pačiais metais ta liga pasiglemžė ir mano tėvą. Štai kodėl būtent Tina ir jos tada pademonstruotas ryžtas mane taip pakerėjo", - sako jis.

Pandemija pakoregavo jo gyvenimą. Grožio salonai nedirbo, todėl jis nusprendė sugrįžti prie medicinos. Dar vasario 23 d. vaikinas nusprendė prisistatyti į karinį komisariatą, nes jautė, kad karas jau ateina. Dabar jis -  medicininio dalinio vado pavaduotojas.

"Prieš keletą dienų sukūriau koliažą ir įkėliau jį į „Instagram“. Tai dvi mano nuotraukos – vaizdai iš dviejų skirtingų gyvenimo etapų. Nuotraukoje kairėje aš su artisto rūbais, aviu aukštakulniais, matyti, kad domiuosi šokiais prie stulpo. Nuotraukoje dešinėje vilkiu karinę uniformą.

Atvirai sakant, nesitikėjau, kad tos dvi nuotraukos sukels tokį ažiotažą socialiniame tinkle, tačiau jomis pasidalijo tūkstančiai piliečių. Dabar net abejoju, ar tinkamai pasielgiau, nes daug kas teigia, kad padariau taip siekdamas populiarumo, norėdamas pelnyti dėmesio. Taip tikrai nėra. Tiesiog pamėginau supriešinti du visiškai skirtingus amplua, leidusius būti savimi. Jeigu kas nors parašo, kad armija padarė iš manęs vyrą, pasijuntu suglumęs, nes pats puikiai jaučiuosi atrodydamas ir vienaip, ir kitaip. Ir vienoje, ir kitoje nuotraukoje – vienas ir tas pats asmuo, ir tai esu aš!", - rašo jaunuolis.

Jis teigia, kad viešumas jam padeda sulaukti pagalbos - rasti reikalingų medikamentų, vaistų atsargų.

"Vis dėlto savo ateities su medicina nesieju, nes, kaip sakiau, esu kūrybinga asmenybė, taigi, nenoriu visą gyvenimą dirbti mediku. Aišku, pirmiausia turime laimėti, o jau tada bus galima pasamprotauti. Dabar man jau nebe baisu. Tiksliau, aš negalvoju apie baimę. Apima siaubas tik dėl Tėvynės. Gimtasis Heničeskas tebėra okupuotas, o ten – mama...", - sako karys.