+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Pora nufilmuota užsiimanti seksu Tailando paplūdimyje. Rizikuoja būti įkalinti (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pora nufilmuota užsiimanti seksu Tailando paplūdimyje. Rizikuoja būti įkalinti (foto)

Pir, 02/26/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Panašu turistams nė motais, kad net penkerius metus gali praleisti kalėjime. Būtent tokią bausmę numato Tailando įstatymai už seksą viešumoje. Tačiau pastaruoju metu vėl ir vėl nukamba žinia apie praeivių užfiksuotus intymiais santykiais užsiimančius žmones.

Šį kartą vaizdo įrašas atliktas Tailando Sin City paplūdimyje, rašo Pattayamail. Čia turistų pora buvo pagauta besinaudojanti vaizdinga pakrante kaip vieta aistringam aktui.

Vienos minutės trukmės vaizdo įraše pora nė nesijaudino, kad šalia jų buvo kitų žmonių. Už kelių metrų nuo poros sėdėję žmonės garsiai juokėsi.

1

Nusikaltimas įvyko vietoje, kuri yra visai šalia daugiaaukščių daugiabučių namų, viešbučių ir restoranų.

Miesto turizmo policija tiria šį incidentą, tačiau baiminasi, kad pora jau seniai išvykusi iš šalies, nes vaizdai filmuoti prieš kelis mėnesius, skelbia Khaosod English.

Seksas viešoje vietoje Tailande yra neteisėtas ir už tai gresia įkalinimas iki penkerių metų.

Panašių incidentų pastaraisiais metais buvo ir daugiau. 2023 metų gegužę moteris buvo pagauta atliekanti oralinį vyrui tiesiog gatvėje ant šaligatvio. 2022 metų pabaigoje policija sulaikė vyrą santykiaujanti su prostitute. Jis net sugebėjo pamojuoti jį filmuoti telefonu pradėjusiam asmeniui, kuris norėjo užfiksuoti nusikaltimą.

1