Policininkas apkaltintas buvusio vaikino ir jo naujojo draugo nužudymu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Policininkas apkaltintas buvusio vaikino ir jo naujojo draugo nužudymu

Sek, 02/25/2024 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

28 metų policijos pareigūnas buvo apkaltintas prieš kurį laiką dingusio Australijos televizijos žvaigždės Jesse Baird ir jo draugo Luke Davies nužudymu, skelbia BBC.  Krauju sutepti poros daiktai šios savaitės viduryje buvo rasti šiukšliadėžėje netoli Sidnėjaus.

Beaumont Lamarre-Condon, buvęs Jesse Baird vaikinas, pasidavė policijai penktadienį. Tyrėjai teigia, kad kol kas nepavyko rasti dingusios poros kūnų.

Policija turi duomenų, kad pora buvo nužudyta pirmadienį Jesse namuose Padingtone. Liudininkai tyrėjams pasakojo tą rytą girdėję šūksnius ir ginčą. Policininko išnuomotas furgonas vaizdo kamerų tą vakarą buvo užfiksuotas įvykio vietoje. Mikroautobusas buvo rastas Sidnėjaus pietuose penktadienio rytą.

Naujojo Pietų Velso policija pranešė, kad nusikaltimo vietoje Pedingtone buvo rasta kulka, atitinkanti Beaumont Lamarre-Condon darbe naudojamą ginklą, taip pat daug kraujo.

Antradienį nužudymu kaltinamas policininkas neatvyko į darbą. Vėliau vyresniojo konsteblio ginklas buvo rastas policijos nuovados seife.

Beaumont Lamarre-Condon atsisako bendradarbiauti su tyrėjais, todėl policija išplatino prašymą visuomenei pranešti, jei jie turi kokios nors informacijos.

„Labai svarbu surasti kūnus ne tik dėl mirties priežasties, bet, kad būtų galima pateikti atsakymus šeimai...“, – sakė tyrėjas Det Supt Doherty.

Australijos televizijos žvaigždės Jesse Baird buvo „Network 10“ rytinės laidos „Studio 10“ vedėjas. Laidos rodymas nutrauktas praėjusių metų gruodį. Jo vaikinas dirbo Australijos avialinijų „Qantas“ palydovu.

Det Supt Doherty ir Jesse Baird santykiai nutrūko prieš porą mėnesių.