Rusijos „TikTok“ žvaigždės buvo priverstos atsiprašyti už bučinį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rusijos „TikTok“ žvaigždės buvo priverstos atsiprašyti už bučinį

Pir, 02/12/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos vykdomas susidorojimas su LGBTQ+ bendruomenės nariais ir vėl puikuojasi vakarų žiniasklaidos tinklapiuose. „TikTok“ nuomonės formuotojos buvo priverstos viešai atsiprašyti dėl paskelbto dviejų moterų bučinio.

Vaizdo įraše Vlada Alchaeva  padovanojo savo draugei gėlių, žiedą ir merginos pasibučiavo. Įrašą paskelbus „TikTok“ ir „Instagram Stories“, kilo diskusija, o abi moterys policijos buvo pristatytos į nuovadą apklausai, skelbia „The Sun“.

Kitame paskelbtame video įraše vyras, kuris įvardintas kaip policijos pareigūnas, klausia moters ar ji supranta, jog šiuos vaizdus galėjo matyti nepilnamečiai ir tai „galėjo pakenkti jų psichikai“. Tuomet jis paklausia ar Vlada dažnai bučiuoja moteris.

„Ne, ne, ne! Tai buvo tik pokštas“, – atsakė ji. – „Aš labai atsiprašau. Tik dabar pradedu suprasti, ką padarėme. Ir aš suprantu, kad neturėjome to daryti“.

Minėtame įraše Vlada, kurios veidas yra uždengtas, tiesiai į kamerą sako: „Pradėjome filmuoti kai jau bučiavomės, ir aš jai tai pasiūlau. Dėl ko labai atsiprašome ir daugiau to nedarysime“. Tikėtina, kad šį atsiprašymą moteris atliko dėl patirto spaudimo ir prievartos.

Anot „New York Post“, moterims už vaizdo įrašą buvo skirta apie 2800 eurų siekianti bauda.