bučinys

Dainininkė apie naujausią klipą, kuriame bučiuojasi su moterimi: tai atsakas į komentarus apie mane (video)

Kantri dainininkė Morgan Wade prieš kelias dienas paskelbė naujos dainos video klipą, kuriame ji bučiuojasi su Kyle Richards. Atlikėja teigia, kad realybėje moterys yra „tiesiog draugės“, tačiau jau kurį laiką netylant viešoms diskusijoms apie jų santykius - Morgan Wade nusprendė iš to pasijuokti ir tai įkūnyti klipe.

Muzikos grupė „The 1975” skirta 2,36 milijonų bauda už tos pačios lyties asmenų bučinį Malaizijoje

Festivalio Malaizijoje organizatorius „Future Sound Asia“ nurodė „The 1975“ atlyginti daugiau nei 12,3 mln. Malaizijos ringgitų (apie 2,36 mln. eurų) žalą, kuri buvo patirta grupės vokalistui ant scenos pabučiavus grupės narį. Po šio žesto visas festivalis buvo nutrauktas.

„The 1975“ vokalistas pripažino klydęs dėl koncerto Malaizijoje ir pabučiavo vyrą (video)

„The 1975's“ vokalistas Matty Healy su grupe koncertavo festivalyje „Good Vibes“ Malaizijoje, kur homoseksualūs santykiai yra neteisėti ir už juos baudžiama iki 20 metų kalėjimo. Būdamas ant scenos atlikėjas prisipažino klydęs atvykdamas į tokią šalį ir pabučiavo vyrą.

Seimo nario bučinys kaitina aistras. Grasinama net teismais

Seimo Žmogaus teisių komiteto Tomo Vytauto Raskevičiaus bučinys Antanui Kandrotui-Celofanui per Vilnius Pride eitynes vis dar aptarinėjamas viešojoje erdvėje. Policijai atsisakius tirti atvejį, Seimo narys pareiškė ultimatumą Vytautui Valentinavičiui, kuris šį bučinį pavadino priekabiavimu. Atsakydamas į tai V. Valentinavičius priminė paties T. V. Raševičiaus žodžius apie bučinius.

Dainininkas Matt Healy negali nustoti bučiuoti vyrų savo koncertų metu (video)

Pop-roko grupės „The 1975“ atlikėjas Matt Healy pastarosiomis savaitėmis keliauja po Jungtines Amerikos Valstijas ir pristato savo naujausią albumą „Being Funny in a Foreign Language“. Po kiekvieno koncerto socialiniuose tinkluose pasklinda video, kuriame atlikėjas bučiuoja vis kitą savo gerbėją.

Suomijos ministrė pirmininkė atsiprašo už „netinkamą“ moterų, besibučiuojančių jos namuose, nuotrauką

Praėjus savaitei po to, kai internete buvo paviešintas Suomijos premjerės vakarėlio vaizdo įrašas, socialiniuose tinkluose buvo paskelbta dviejų apsinuoginusių moterų, besibučiuojančių Sannos Marin namuose, nuotrauka, praneša LGBTQnation.