Vyras nuteistas už homofobinį išpuolį prieš nuogus dviratininkus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras nuteistas už homofobinį išpuolį prieš nuogus dviratininkus

Ket, 11/30/2023 - 08:25
Kategorija:
0 komentarų

Metaliniu vamzdžiu vyras šių metų vasarą užpuolė nuogų dviratininkų grupę, nes klaidingai manė, kad visi jie dalyvauja „Pride“ mėnesio renginyje ir yra gėjai. Už tai jis kelerius metus praleis kalėjime.

40 metų Robert Earl Houchins Multnomah apygardos teismo teisėjas paskelbė nuosprendį ir nurodė įkalinti vyrą 36 mėnesiams, praneša Advocate. Jis buvo pripažintas kaltu užpuolęs nuogų dviratininkų grupę Portlande, nes manė, kad jie yra gėjai. Išpuolis įvyko per „Pride“ mėnesį, tačiau dviratininkų rengtas renginys nebuvo LGBTQ+ eitynių renginių dalis.

Išpuolis įvyko 2023 m. birželio 3 d., kai devynių nuogų dviratininkų grupę gatvėje pamatė Robert Earl Houchins Multnomah.

„Robert Houchins paėmė trijų pėdų ilgio metalinį vamzdį, priėjo prie dviratininkų ir įvykdė prieš juos homofobinį išpuolį“, – sakoma Multnomah apygardos prokuratūros pranešime spaudai. - „Tada jis metaliniu vamzdžiu trenkė dviems dviratininkams per nugaras“.

Iš tiesų tik vienas iš dviratininkų buvo gėjus.

2005 m., būdamas 21 metų, Robert jau buvo pripažintas kaltu dėl dviejų sunkių seksualinio išnaudojimo kaltinimų prieš dvi 12 ir 13 metų mergaites. Jas vyras užpuolė einant iš mokyklos. Jis buvo nuteistas kalėti šešerius metus.