1 minutė
Gėjus skrydžio palydovas deportuotas iš Kataro
LGBTQ+ žmonės Katare susiduria su susidorojimu. Vienas iš pavydžių - Karato avialinijose dirbęs Gilbert Ignatius, kuris neseniai laikraščiui „The i.And“ papasakojo savo istoriją.
Nuo 2016 metų Kataro avialinijų palydovu dirbęs jaunuolis praėjusią vasarą deportuotas į savo gimtąją šalį Indoneziją. Gegužės 14-ąją jis su savo draugais šventė savo 32-ąjį gimtadienį viename iš Kataro sostinės Dohos viešbučio bare.
Netikėtai prie grupės priėjo apsaugos darbuotojas ir pasakė, kad su jais visais norėjo pasikalbėti Kriminalistinių tyrimų skyriaus, kuris yra Kataro policijos dalis, pareigūnai. Jie buvo nuvesti į kambarį, esantį netoli viešbučio įėjimo, kur pareigūnai nuvalė visiems veidus, kurie buvo ištepti tamsinamuoju drėkinamuoju kremu, paėmė telefonus bei asmens tapatybės korteles ir nuvežė į policijos komisariatą.
Pareigūnai teigė, kad Gilbert Ignatius yra sekso paslaugų teikėjas, nes turi brangių aksesuarų, kurių neva jis negalėtų įpirkti. Pareigūnai atrakino vaikino telefoną ir jame rado nuotraukas iš LGBTQ+ eitynių Bankoke. Jos tapo tariamais įkalčiais, kad vaikinas užsiima prostitucija. Gilbert ir dar vienas jo draugas buvo priversti pasirašyti arabų kalba surašytą dokumentą, kurio negalėjo perskaityti, kitą dieną išmesti iš darbo, o birželį - deportuoti iš šalies.
„Tai mane traumavo“, – sakė Gilbert Ignatius, kuris šiuo metu dirba Australijos oro linijų bendrovėje „JetStar Airways“.
Jis pridūrė, kad Katare veikia slaptoji policija, kuri susidoroja su LGBTQ+ žmonėmis. Tai nėra pirmas toks atvejis, kai gėjai apkaltinami nebūtais dalykais.
- Prisijunkite arba užsiregistruokite jei norite komentuoti