Scott Hoying pasidalino vaizdais iš vestuvių su savo partneriu (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Scott Hoying pasidalino vaizdais iš vestuvių su savo partneriu (video)

Št, 10/21/2023 - 11:48
Kategorija:
0 komentarų

Vasarą „Grammy“ laureatas, muzikantas ir „Pentatonix“ dainininkas Scott Hoying susituokė su modeliu Mark Manio. Tuo metu gerbėjai galėjo pamatyti tik kelias socialiniame tinkle „Instagram“ Paskelbtas nuotraukas. Dabar, duodamas interviu laidai „Pride Today“ jis pasidalino ir nuostabios šventės video akimirkomis.

„Tai buvo geriausia diena mūsų gyvenime. Iš tikrųjų ji buvo tobula“, - sako atlikėjas. Jis teigia, kad pasidalinti vestuvių akimirkomis jam buvo svarbu. Taip jis galintis prisidėti prie didesnio LGBTQ+ bendruomenės matomumo.

„Mane užvaldo emocijos. Užaugus gėjumi, kuris turėjo slapstytis, pradedi netikėti meile. Jaučiuosi taip, lyg žiniasklaidai neteko matyti queer meilės.

Viskas, ką norėčiau padaryti gyvenime yra naudotis mano viešumu, kad queer bendruomenė jaustųsi priimta ir mylima. Jei galėčiau paskatinti nors vieną vaiką jaustis šiek tiek saugesniu, aš esu laimingas“, – dalijasi Scott.

Interviu metu jis teigė, kad visi žmonės verti meilės. Jo nuomone, LGBTQ+ bendruomenės nariai yra labai skirtingi ir turėtų tuo didžiuotis.