• TROYE SIVAN/YOUTUBE

PAMATYK. Prikaustantis Troye Sivan naujasis singlas „Viena iš tavo mergaičių“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

PAMATYK. Prikaustantis Troye Sivan naujasis singlas „Viena iš tavo mergaičių“

Sek, 10/15/2023 - 19:36
Kategorija:
0 komentarų

Australijos žvaigždė Troye Sivan pristatė savo naujojo singlo „One Of Your Girls“ muzikinį klipą. Jis ne tik sulaukė pasaulinės žiniasklaidos dėmesio, bet ir milžiniško muzikos žvaigždės gerbėjų palaikymo. Jau dabar šis video įvardijamas kaip vienas geriausių šiemet sukurtų kūrinių.

Dainoje atlikėjas kalba apie vidinius jausmus ir savijautą, kurią sukėlė jo ilgalaikiai santykiai su save heteroseksualiu vadinančiu vyru. Dainą jis pavadino savotiška psichoanalize.

„Aš turėjau tokią patirtį su vaikinu, kuris save laiko heteroseksualiu. Aš jam nusiunčiau humoro kupiną žinutę, pvz.: pranešk man, jei šeštadienio vakarą jausiesi gėjumi“, - ABC News sakė atlikėjas. - „Tačiau tai privertė mane susimąstyti. Kodėl aš prisirišęs prie šio žmogaus?“.

„Paskambink man, jei kada nors pasidarysi vienišas / būsiu kaip viena iš tavo merginų ar tavo meilužių“, – dainuoja Troye Sivan slaptam meilužiui. - „Sakyk, ką nori, ir aš tai paliksiu paslaptyje / Tu turi mano širdies raktą, ir aš tai turiu galvoje / Paskambink, jei kada nors apims neviltis / būsiu kaip viena iš tavo merginų“.

Klipe atlikėjas gundo ir užšoka ant „Disney Channel“ žvaigždės Ross Lynch, kuris čia įkūniją tą „heteroseksualų“, bet kartais su gėjais seksu užsiimantį vyrą.

TROYE SIVAN/YOUTUBE

Maža to, Troye Sivan klipe įsikūnija į Drag. Rezultatas nustebins visus. Tokios seksualumo bombos nebuvo jau senokai.

Muzikinį video klipą galite pamatyti čia: