Gėjų poros pasipiršimas ištirpdė socialinių tinklų vartotojų širdis (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjų poros pasipiršimas ištirpdė socialinių tinklų vartotojų širdis (video)

Št, 09/30/2023 - 18:36
Kategorija:
0 komentarų

Ši diena Samuel Bishop Macias ir Javier López neabejotinai yra viena įsimintiniausių jų gyvenime. Pasipiršimo momentą užfiksavo Disneilendo lankytojai. Video įkėlus į socialinius tinklus, jis pasklido labai plačiai. Tiesa, tam yra konkreti priežastis.

Savaitgalį Samuel Bishop Macias ir Javier López lankėsi Disneilende ir turėjo slaptų planų. Kiekvienas jų galvojo apie tą patį ir slėpė vienas nuo kito, norėdami padaryti staigmeną.

Porai stovint priešais Miegančiosios gražuolės pilį, Javier atsiklaupė priešais savo vaikiną, kad pasipirštų. Samuel nustebo, bet netrukus paėmė savo tašę ir iš jos ištraukė kitą žiedą. Pasirodo, jis ketino taip pat pasipiršti savo draugui.

Šią akimirką užfiksavo „TikTok“ vartotoja jennytuell14. Video matosi ir pasipiršimo momentas, ir emocijos, ir žinoma poros bučinys bei apsikabinimas.

Samuel Bishop Macias tik vėliau sužinojo, kad dvigubas pasipiršimas buvo užfiksuotas. „TikTok“ jis padėkojo už įrašą. „Labai ačiū, kad esate mūsų neoficiali operatorė“, – komentaruose rašė jis. - „Tu esi pati mieliausia. Ačiū, ačiū tūkstantį kartų!“.

Pora vėliau pasidalino keliomis nuotraukomis „Instagram“ tinkle. „Mes pasakėme „taip“, – rašoma Samuel „Instagram“ žinutės antraštėje. - „Ačiū, ačiū, kad pasirenki mane kiekvieną dieną, ačiū, kad esi geriausias draugas, partneris, nusikaltimo partneris, ačiū, kad nori būti mano gyvenimo partneriu ir būti kartu visame kame“.

„Kartu išgyvenome tiek daug dalykų, skaudžių dalykų, nepatogių, liūdnų dalykų, bet dažniausiai daug juoko, laimės ir meilės akimirkų“, – tęsė jis. - „Aš tave myliu ir visada mylėsiu... Nesvarbu kas benutiktų!“.