Donatella Versace: jie „bando atimti žmonių teises gyventi taip, kaip nori“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Donatella Versace: jie „bando atimti žmonių teises gyventi taip, kaip nori“

Pen, 09/29/2023 - 11:55
Kategorija:
0 komentarų

Sekmadienį Milane CNMI tvarios mados apdovanojimuose atsiimdama apdovanojimą už teisingumą ir įtrauktį dizainerė Donatella Versace žėrė kritiką dabartinei Italijos vyriausybei ir prisiminė savo velionį brolį gėjų.

„Čia, Italijoje, mums niekada nebuvo taip svarbu apginti mažumų balsus“, – savo kalbos pradžioje teigė Donatella Versace. - „Mūsų valdžia bando atimti žmonių teises gyventi taip, kaip nori, riboja mūsų laisves. Laisvė eiti gatve iškelta galva ir be baimės, nepaisant tapatybės. Laisvė kurti šeimą ir gyventi taip, kaip nori. Laisvė mylėti ką nori. Mes visi turime kovoti už laisvę“.

Ji tęsė: „Tuo metu, kai trans asmenys vis dar kenčia nuo baisaus smurto, tuo metu, kai tos pačios lyties porų vaikai nelaikomi jų vaikais, tuo metu, kai mažumas puola nauji įstatymai. Dabar turime tiek daug ką nuveikti“.

Savo kalboje ji prisiminė ir velionį brolį, kuris atskleidė savo seksualinę orientaciją seseriai kai jam buvo 11 metų.

„Man tai nieko nepakeitė. Aš jį mylėjau ir man nerūpėjo, ką jis myli. Jo meilė ir padrąsinimas padarė mane tokia, kokia esu“, – sakė Donatella Versace.

Ji pridūrė, kad savo gyvenime neskirsto žmonių, o stengiasi juos suburti bendriems tikslams.

„Kasdien kovoju už laisvę, teisingumą ir įtrauktį“, – išdidžiai kalbėjo dizainerė. - „Sukūriau savo pasirinktą šeimą su besąlygiška meile. Mano draugus ir komandą apibrėžia ne rasė, religija, amžius, lytis ar seksualinė orientacija, o kūrybiškumas, atvirumas, džiaugsmas ir gerumas – svarbios vertybės. Jei visi būtume labiau supratingi vieni kitiems, koks nepaprastas tai būtų pasaulis“.

Kalboje Donatella Versace nei karto nepaminėjo Italijos ministrės pirmininkės Giorgia Meloni vardo. Vis dėlto, kritika buvo nukreipta būtent jos vadovaujamai vyriausybei, kuri ėmėsi riboti LGBTQ+ žmonių teises.