mada

Gėjus dizaineris siuva religinius drabužius popiežiams ir kuria su seksu susijusius kvepalus

Dizaineris Filippo Sorcinelli gyvena kupiną prieštaravimų gyvenimą. Jis dirbo mados dizaineriu pas pastaruosius du popiežius, taip pat kūrė su gėjų kultūra susijusius kvepalus, pavyzdžiui tokius kaip „Cruising-area“.

Donatella Versace: jie „bando atimti žmonių teises gyventi taip, kaip nori“

Sekmadienį Milane CNMI tvarios mados apdovanojimuose atsiimdama apdovanojimą už teisingumą ir įtrauktį dizainerė Donatella Versace žėrė kritiką dabartinei Italijos vyriausybei ir prisiminė savo velionį brolį gėjų.

PAMATYK. Abejingų nepaliekantis „Moot“ apatinis trikotažas vyrams (foto)

Jungtinėje Karalystėje gaminamas „Moot“ apatinis trikotažas vyrams yra tikrai išskirtinis. Šio prekės ženklo gaminiai kelia diskusijas, aistras, nuostabą ir susižavėjimą. Kūrėjai teigia, kad nėriniai ir ypatingos formos suteikia vyrams daugiau galimybių save atskleisti.

PAMATYK. 17 senovinių vyrų maudymosi kostiumų reklamų (foto)

Vasara jau lepina mus karščiu. Taigi ne nuostabu, kad daugelis žmonių jau turėjo progos spintoje susirasti savo maudymosi kostiumą ir jį panaudoti pagal paskirtį. O mes siūlome pasidairyti po praėjusio šimtmečio 4-6 dešimtmečio reklamas, kurios atskleidžia, jog nuogas kūnas visuomet buvo madoje.

Rihannos įkurtas apatinio trikotažo prekės ženklas „Savage X Fenty“ pristatė Pride skirtą kolekciją (foto)

Popmuzikos žvaigždės įkurtas prekės ženklas pasididžiavimo mėnesiui sukūrė naują kolekciją „I Dare Hue“. Joje reiškiamas dėmesys LGBTQ+ bendruomenei, rodomi įvairių kūno sudėjimų žmonės. Taip pat kolekciją pristato žmonės su negalia.

Užima kvapą - Valentino Renaissance Haute Couture kolekcija (foto)

Renesanso epocha iki šiol įkvepia meną. Valentino mados namai prieš šešis metus pristatė renesanso įkvėptą moterų rūbų kolekciją. Šį kartą ši epocha prabyla visiškai naujai - neseniai socialiniuose tinkluose pasirodžius neįtikėtino grožio nuotraukoms.