EuroPride 2023 metu gėjų pora atnaujino savo įžadus (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

EuroPride 2023 metu gėjų pora atnaujino savo įžadus (foto)

Pir, 09/25/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Ian ir Antonio Cacciattolo Melis pasirinko Maltoje vykusį EuroPride 2023 atnaujinti savo vestuvių įžadus. Įvykis neliko nepastebėtas socialiniuose tinkluose. Pora sulaukė gausybės sveikinimų.

Pirmą kartą poros keliai susikirto 2011 m., kai „Emirates Airline“ jie mokėsi tapti skrydžių palydovais, rašo lovinmalta.com. Jų darbas tapo puikia proga keliauti. Kartu jie aplankė daugiau nei 70 pasaulio vietų.

Po šešerių metų jie nusprendė apsistoti Maltoje, kur įsigijo namą ir priglaudė šunį bei katę.

Kai Ian ir Antonio susitiko, jie net negalė pagalvoti apie santuoką. Jos sudaryti tos pačios lyties asmenims buvo neįmanoma. Tačiau viskas pasikeitė. 2021-ųjų Naujųjų metų naktį Ian nustebino savo partnerį pasipiršdamas. Vestuvės įvyko 2022 m. liepos 15 d.

„Tai buvo pati nuostabiausia patirtis. Sukėlė daug emocijų matyti, kaip visa mūsų šeima ir draugai dalijasi šia akimirka su mumis, paverčiant mūsų mažą meilės ratą dviejų asmenų šeima“, – sako Ian.

Pora kartu jau beveik 13 metų ir pasidalino smulkmenomis, kurios padeda sustiprinti jų santykius.

„Stengiamės pasakoti viską, net ir nepatogius dalykus, neleisdami niekam daryti įtakos mūsų santykiams ir tikslui kartu pasenti bei būti laimingiems“, - pasakoja Ian.

Maltoje vykstant EuroPride 2023 pora nusprendė pasinaudoti unikalia akimirka ir atnaujinti įžadus. Ceremoniją atliko Sherry Vine, populiari Drag Queen, kuri specialiai atvyko iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kad dalyvautų renginyje.