Londone dar vienas homofobinis išpuolis. Užpulti du gėjai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Londone dar vienas homofobinis išpuolis. Užpulti du gėjai

Pir, 08/28/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Prieš kelias savaites prie „Two Brewers“ baro Londone peiliu buvo užpulti du vyrai. Šį kartą išpuolis įvykdytas kitoje pietų Londono dalyje.

Pora, Michael Smith ir jo draugas Nat Asabere, buvo užpulti rugpjūčio 19 d. apie 23 val. Brikstone. Tuo metu vyrai laukė autobuso, praneša PinkNews.

Prie 30–40 metų poros priėjo nepažįstamas vyras, kuris smogė Ant į pakaušį ir Michael į veidą „tris ar keturis kartus“. Porai pavyko pabėgti. Vėliau vyrai dėl sužalojimų kreipėsi į ligoninę.

„Pažvelgiau žemyn ir tiesiog pamačiau kraują ant savo marškinėlių ir galvojau: „Iš kur tas kraujas? Pajutau jo skonį burnoje ir mačiau ant rankų, o kai liežuviu paliečiau lūpą, tiesiog pajutau didžiulį plyšį savo lūpoje“, - apie sužalojimus pasakojo Michael.

Policija tiria įvykį ir įtaria, kad jis yra homofobinio pobūdžio.

Vyrai teigia, kad jiems sunku atsigauti po užpuolimo. Jie stengiasi nepasiduoti, tačiau retkarčiais emocijos ima viršų.

„Šiuo metu patiriu emocijų kalnelius. Kai esu internete ir kas nors atsiunčia man žinutę, galiu apibūdinti kaip jaučiuosi“, – paaiškino Michael. - „Tačiau kai kas nors manęs paklausia gyvai, kaip aš gyvenau, gerklėje įstringa gumulas ir tada jaučiu, kad tuoj palūšiu“.