Nacionalinė Futbolo Lygos komandos treneris atskleidė esantis homoseksualus (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Nacionalinė Futbolo Lygos komandos treneris atskleidė esantis homoseksualus (foto)

Ant, 07/25/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Kevin Maxen, dirbantis su „Jacksonville Jaguars“ komanda, tapo pirmuoju Jungtinių Amerikos Valstijų futbolo lygos treneriu vyru, kuris viešai prisipažino esantis homoseksualus.

31 metų vyras „OutSports“ sakė, kad nusprendė atsiskleisti, nes norėjo „palaikyti žmones, gyvenančius taip, kaip nori gyventi“, o jis asmeniškai norėjo „tiesiog gyventi ir nejausti baimės dėl to, kaip žmonės reaguos“.

„Tik neseniai – su didžiule savo šeimos, draugų, kolegų ir bendraamžių meile ir palaikymu bei savo partnerio drąsa ir pasiaukojimu – supratau, kad turiu teisę ir pareigą mylėti ir būti mylimas. Ir kad galbūt pasidalindamas tuo, tikiuosi suteiki jėgų kitiems priimti savo gyvenimą ir rašyti savo istoriją“, – sakė Kevin Maxen.

Treneris pridūrė, kad nenorėjo „jausti, kad [jis turi] meluoti“ apie savo santykius. Su savo partneriu jis gyvena jau dvejus su puse metų.

Katie Sowers, buvusi „San Francisco 49ers“ trenerė, tapo pirmąją atvira lesbiete moterimi Nacionalinėje Futbolo Lygoje, kai 2017 m. viešai prabilo apie savo homoseksualumą. Prireikė beveik šešerių metų, kad šį žingsnį žengtų vyras.