Zodiako ženklai, kurie kunkuliuoja aistra

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Zodiako ženklai, kurie kunkuliuoja aistra

Sek, 07/23/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Surasti parnerį, kuris įžiebtų aistrą nėra taip paprasta – nesvarbu ar tai būtų trumpalaikis susitikimas, ar ilgalaikiai santykiai. Kartais sutikus jį ar ją jaučiame milžinišką seksualinę trauką, o kartais atrodo viskas išoriškai puiku – bet noro pabūti su šiuo žmogumi ilgiau nėra. Tai gali būti susiję su konkretaus asmens zodiako ženklu.

Žvaigždės gali padėti nukreipti jus link ypatingo žmogaus, kuris kurstys jūsų aistrą, padės užmegzti ilgalaikį ryšį ar suteiks trumpalaikį malonumą, rašo Pride.

Avinas (kovo 21–balandžio 19 d.) ir Dvyniai (gegužės 21–birželio 20 d.)

Ugnies ženklas Avinas neturi problemų įnešti karščio į miegamąjį. Problema ta, kad šis intensyvumas gali nudeginti arba greitai išblėsti, jei Avinai patys nepasiekia maksimalaus malonumo su konkrečiu partneriu. Avinas yra įpratęs būti dominuojančiu partneriu.

Dvynių universalumas ir smalsumas reiškia, kad jų vaidmuo yra daug platesnis. Jie seksą praturtina naujais pojūčiais, patirtimis ir mėgsta pokyčius. Abu ženklai yra drąsūs ir būdami kartu santykius paverčia maloniu bendravimu, kuris čia pat gali pereiti į kai ką daugiau, arba vėl aprimti ir suteikti ramybę.

Jautis (balandžio 20–gegužės 20 d.) ir vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)

Jautis ir Vėžys turi ne tik stiprų ryšį, bet ir intensyvumą. Net atsitiktiniai jų ryšiai pasiekia gilesnį jausmų lygmenį. Jautis trokšta fizinės meilės. Jiems svarbu lytėjimas ir pojūtis būnant kartu. Vėžys taip pat trokšta artumo, bet yra linkęs išlaikyti atstumą naujiems partneriams. Jiems svarbus pasitikėjimas. Jautis moka nuginkluoti Vėžius ir įveikti jų šarvus. O tai leidžia Vėžiui nusiraminti ir mėgautis kiekviena akimirka.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.) ir Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Ką gausite sujungę du ugnies ženklus? Na daug ir daug karščio. Liūtas ir Šaulys yra nevaržomi pasąmoninių barjerų. Jie jaučiasi puikiai būdami savimi. Liūtas mėgsta pasirodyti, o Šaulys – nepasižymi pavydu, todėl leidžia Liūtui būti tuo, kuo jis yra. Jų ryšys reiškia – kad bet kuriuo metu aistra tiesiog gali išsiveržti ir jie mielai suras vietą, kur susikaupusią energiją išlieti.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.) ir Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Skorpionas ir Žuvys turi dvasinį ryšį – ypač miegamajame. Abu vandens ženklai patiria gilias emocijas, linkę pasiduoti fantazijoms ir troškimams. Tiesa, nepriklausomai nuo to, kokią poziciją jie užima sekse – abu stengiasi nugalėti partnerį. Todėl tokiai porai ypač tinka vaidmenų žaidimai – kurie nukreipia abiejų fantazijas ir sukuria aiškias taisykles.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.) ir Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Jei manote, kad Ožiaragis ir Mergelė yra linkę atsiskleisti – reiškia nesate sutikę tikrųjų šių ženklų atstovų.  Gyvenime jie yra struktūrizuoti, atsargūs, veržlūs ir net per daug kritiški, bet kai jie atsiduria lovoje – viskas pasikeičia – jie pasiruošę nusileisti. Mergelei lengva įtikti ir ji turi dovaną suprasti, ko reikia partneriui. Ožiaragis turi ištvermės ir disciplinos, kad užtikrintų, jog partnerio poreikiai būtų pastebėti ir patenkinti.