Sugyventinio masturbacijos vaizdo įrašas pridarė problemų. Keturis mėnesius atliks viešuosius darbus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sugyventinio masturbacijos vaizdo įrašas pridarė problemų. Keturis mėnesius atliks viešuosius darbus

Št, 07/22/2023 - 14:00
Kategorija:
0 komentarų

Moteris iš nepažįstamos merginos gavo savo sugyventinio lytino organo nuotrauką ir masturbacijos vaizdo įrašą. Ji suskubo šį turinį nusiųsti savo buvusiam vyrui. Maža to, pagrasino įrašus paviešinti. Dėl to atsidūrė radviliškietė atsidūrė teisme.

Apie painią meilės trikampio istoriją rašo Lrytas. Pasirodo Agnės ir jos sugyventinio santykiai buvo pašliję, todėl vyras susirado kitą moterį, su kuria bendravo messenger programėle. Jie vienas kitam siuntė intymaus turinio nuotraukas ir vaizdus.

Tačiau netrukus viena iš nuotraukų ir besimasturbuojančio vyro įrašas buvo atsiųstas Agnei. Kadangi prie jos Facebook paskyros galėjo prisijungti ir jos sugyventinis, ji nusprendė pikantišką turinį nusiųsti buvusiajam. Anot jos, ji taip norėjo užsitikrinti, kad įrašas bus išsaugotas.

Pareigūnams apklausus buvusį Agnės vyrą, šis sakė nustebęs gavęs tokius vaizdelius. Įrašas jam sukėlė šleikštulį, rašo Lrytas.

Supykusi Agnė pagrasino, kad paviešins gautus įrašus. Vyras kreipėsi į policiją. Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėja Deimantė Andrulytė pripažino Agnę kalta dėl disponavimo pornografinio turinio dalykai ir skyrė jai keturis mėnesius viešųjų darbų, įpareigojant neatlygintinai visuomenės labui per mėnesį išdirbti po 40 valandų.

Išvada paprasta – gerai pagalvokite prieš dalindamiesi intymaus turinio vaizdais su kitais. O jei tokius gavote – nesidalinkite su kitais.