+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

JAV nužudytas vyras, kuris gynė trans asmenį nuo užpuoliko

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

JAV nužudytas vyras, kuris gynė trans asmenį nuo užpuoliko

Ant, 07/18/2023 - 07:50
Kategorija:
0 komentarų

Portlande vyras neteko gyvybės, kai drąsiai ėmėsi ginti translytį kolegą nuo užpuoliko. Įtariamasis sulaikytas.

Colin Smith ir jo bendradarbis iš „Ox“ restorano stovėjo prie „The High Dive“ baro, kai prie jų priartino agresyviai nusiteikęs Rahnique Jackson. Jis užgauliojo Colin translytį kolegą. Vyrui besiartinant prie jo, Colin nusprendė įsikišti ir padėti. Įtariamasis kelis kartus smogė vyrui peiliu ir pabėgo.

Liepos 2 d. Portlando policija paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad 24 metų Rahnique Jackson buvo suimtas. Jam pareikšti įtarimai dėl trijų nusikaltimų, įskaitant antrojo laipsnio žmogžudystę ir neteisėtą ginklo panaudojimą. Medicinos ekspertai pateikė ataskaitą, kuriame teigiama, kad Colin Smith mirė nuo dūrio peiliu.

„Taip neturėtų būti, tai baisu ir aš tiesiog manau, kad niekas neturėtų bijoti ginti savo draugus dėl to, kas nutiko. Mes turime turėti daugiau Colinų, žinote, ir tuomet pamažu gali įvykti kokių nors pokyčių“, - KOIN News sakė žuvusio vyro sesuo.

Greg Denton, vieno iš „Ox“ restorano savininkų, teigė, kad Colin Smith buvo gailestingas, atidus ir paslaugus žmogus. „Jis buvo puikus, dosnus, nuostabus žmogus, kurio labai labai pasiilgsime ne tik mes patys, bet ir visa mūsų šeima“, – „OregonLive“ pasakojo vyras. - „Net negalvodamas jis iškėlė kitų poreikius pirmiau už savus“.

„GoFundMe“ nusprendė inicijuoti paramos kampaniją C. Smith šeimai. Skelbiama, kad liepos 15 d. surinkta daugiau nei 26 000 JAV dolerių.