„Hario Poterio“ žvaigždė pozavo nuoga britų „Vogue“ viršeliui: Niekada nejaučiau gėdos būdama homoseksuali

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

„Hario Poterio“ žvaigždė pozavo nuoga britų „Vogue“ viršeliui: Niekada nejaučiau gėdos būdama homoseksuali

Pen, 06/23/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Pasididžiavimo mėnesiui išleistas „Vogue“ žurnalas nustebino nuotraukomis. Ant jo viršelio - homoseksuali 82 metų aktorė Miriam Margolyes, kuri puikiai žinoma dėl savo vaidmens „Hario Poterio“ filmuose.

Žurnale "Vogue" galima rasti kelias aktorės nuotraukas. Daugiausia komentarų sukėlė viena iš jų, kurioje moteris sėdi prie stalo su perlų vėriniu ir perlų auskarais, o apelsinų ir graikinių riešutų pyrago gabalėliai ant stalo uždengia jos krūtis.

Aktorė sutiko pozuoti nuoga, nepaisant to, kad jai nepatinka jos kūnas. „Aš nekenčiu didelių papų, nukarusio pilvo, mažų iškrypusių kojų. Aš tuo nesužaviu. Bet tu tiesiog išnaudoji viską, kas geriausia. Tu privalai. Darai viską, ką gali“, – sakė ji.

Interviu metu Miriam Margolyes pasidalino mintimis ir apie homoseksualumą. Beje, apie savo seksualinę orientaciją ji viešai prabilo dar 1966 metais.

„Niekada nejaučiau gėdos būdama homoseksuali“, – sakė ji paskelbtame straipsnyje. - „Žinojau, kad tai nėra nusikaltimas, nes tai buvau aš. Negalėčiau būti nusikaltėlė“.

Anot jos, tėvų reakcija sužinojus, kad ji yra lesbietė nebuvo teigiama. „Tai juos įskaudino, o aš nenoriu įskaudinti žmonių“, – sakė ji.

Motina privertė ją prisiekti padėjus ranką ant Toros, kad ji niekada neturės lytinių santykių su kita moterimi. Aktorė iki šiol gailisi, kad atsiskleidė savo tėvams. Po kelių mėnesių jos motiną ištiko sunkus insultas. Kelerius ateinančius metus aktorė prižiūrėjo savo mamą iki pat jos mirties. Jos tėvas mirė 1995 m., sulaukęs 96 metų. Miriam nuomone, jis taip ir nesusitaikė su jos orientacija.

Aktorė su savo dabartine partnere susitiko BBC radijo dramos filmavimo aikštelėje. Jos kartu jau 54 metus.

„Tiesą sakant, lesbietės man atrodo šiek tiek nuobodžios, nes jos yra šiek tiek įsitempusios dėl visko“, – pasakojo ji. - „Manau, kad gėjams labai pasisekė, nes mes nesame įprasti, esame šiek tiek atskirta grupė. Tai suteikia mums pranašumą. Mes esame geri menininkai, esame geri muzikantai. Ir man patinka būti homoseksualia. Aš nenorėčiau būti heteroseksualia“.

Miriam Margolyes visame pasaulyje atpažįstama dėl profesorės Sprout vaidmens Hario Poterio filmuose. Tiesa, ji yra sukūrusi ir daug įspūdingesnių vaidmenų.

„Žmonės prieina prie manęs ir sako: „Aš tave tiesiog myliu“, ir nori mane apkabinti. Ir tai stulbina“, – teigė ji.

Miriam Margolyes // Nuotr. "Vogue" Tim Walker