Haris Poteris

Aktorė Miriam Margolyes pripažino padariusi klaidą. Pakeitė nuomonę apie trans

Puikiai visiems iš Hario Poterio filmų pažystama aktorė Miriam Margolyes atskleidė, kad pakeitė nuomonę apie trans žmones. Ji neseniai dalyvavo „The Graham Norton Show“ laidoje ir pasidalino patirtimi kaip šis pokytis įvyko.

„Hario Poterio“ žvaigždė pozavo nuoga britų „Vogue“ viršeliui: Niekada nejaučiau gėdos būdama homoseksuali

Pasididžiavimo mėnesiui išleistas „Vogue“ žurnalas nustebino nuotraukomis. Ant jo viršelio - homoseksuali 82 metų aktorė Miriam Margolyes, kuri puikiai žinoma dėl savo vaidmens „Hario Poterio“ filmuose.

„Hario Poterio“ žvaigždė Harry Melling pareiškia, kad „trans moterys yra moterys, o trans vyrai – vyrai“

Hario Poterio autorės J. K. Rowling pasisakymai žeminant trans žmones, sulaukė ir daugiau kritikos. Hario Poterio žvaigždė Harry Melling pasisakė už trans teises ir pareiškė, kad „trans moterys yra moterys, o trans vyrai yra vyrai“.

Harį Poterį įkūnijęs aktorius apie paramą trans žmonėms: negalėjau tylėti

„Nemanau, kad būčiau galėjęs pažvelgti į save veidrodyje, jei nieko nebūčiau pasakęs“, – taip visame pasaulyje žinomas aktorius Daniel Radcliffe prabilo kalbėdamas kodėl neliko abejingas Hario Poterio knygų autorės J. K. Rowling išpuoliams prieš translyčius asmenis.

Putinas kaltina Vakarus „bandymu atšaukti“ Rusiją: pavyzdžiu pateikė prieš transeksualus pasisakiusią J. K. Rowling

Jis tęsė: „Dabar jie bando panaikinti mūsų šalį. Aš kalbu apie progresuojančią visų, susijusių su Rusija, diskriminaciją“. V. Putinas piktinasi – J. K. Rowling, „Hario Poterio“ serijos autorė buvo „atšaukta“, nes „neatitiko lyčių teisių standartų“. „Atšaukimo kultūrą“ jis palygino su naciais, kurie 1930-aisiais degino knygas.

Burtininkas Dumbldoras pagaliau garsiai pasakė, kad yra gėjus (video)

Užtruko ilgai, tačiau pagaliau tai įvyko. Netrukus kino teatro ekranuose pasirodys filmas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“, tačiau kelias paslaptis jau atskleidžia šio filmo anonsai. Vienas jų – Albo Dumbldoro prisipažinimas meilėje.