Atėnuose antras transfobinis išpuolis. Trans moterį mušė 14 žmonių

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Atėnuose antras transfobinis išpuolis. Trans moterį mušė 14 žmonių

Sek, 06/18/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Pastaruoju metu Atėnuose gausėja išpuolių prieš trans asmenis. Prieš šiek tiek daugiau nei savaitę užpulta trans moteris sakė, kad ją talžė 13-14 asmenų.

„Jie priekabiavo prie lauke sėdinčius žmonių, keikėsi, tyčiojosi ir t.t, tai nuėjau ir mandagiai paprašiau išeiti; svarbu paminėti, kad iš pradžių buvo 4 žmonės. Jų lyderis užpuolė mane aiškiais rasistiniais motyvais ir jie staiga susirinko apie 13-14 žmonių ir jie pradėjo mane mušti“, - apie išpuolį socialiniame tinke Facebook paskelbė Vanessa Veneti – Kottika. – „NE, jie neišsisuks, jie nežino, su kuo jie susidūrė“.

Transfobinis išpuolis įvyko pačiame Atėnų centre prie parduotuvės, kurioje ir dirba moteris. Ji kreipėsi į policiją ir pateikė pareiškimą dėl išpuolio.

Tai antrasis transfobinis išpuolis Atėnų centre per pastarąsias savaites. Gegužės pabaigoje kitą translytę moterį užpuolė vyras. Jis išreiškė susierzinimą dėl moters balso, kai ji žaidė su savo šuniu. Jis ją užsipuolė ir pareikalavo, kad ji nustotų kalbėti.

Jai atsakius, kad ji yra viešoje vietoje ir niekas negali jai uždrausti kalbėti, vyras pribėgo ir smogė jai į veidą.

Moteris, nedelsdama iškvietė policiją, tačiau pareigūnai reikalavo nurodyti konkretaus namo numerį, prie kurio ji yra. Moteris kelis kartus pasakojo, kad yra Protomaya aikštėje, kurioje nėra pastatų. Galiausiai pareigūnai sutiko atsiųsti patrulį.

Nors ir sunkiai sužalotu veidu, ypač akimi, moteris laukė mažiausiai pusvalandį, kol pasirodė policija. Dėl sunkiai pakeliamo skausmo ir sunkaus akies sužalojimo ji paguldyta į ligoninę.

 

Susidūrei su smurtu - skambink 112.