+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų
  • David Pevsner // Nuotr. iš Instagram
  • David Pevsner // Nuotr. iš Instagram

Sekso video kūrimas padėjo aktoriui įveikti gėdą dėl savo kūno (N18)

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

Sekso video kūrimas padėjo aktoriui įveikti gėdą dėl savo kūno (N18)

Sek, 01/23/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

 Jei žiūrite televizorių, tikriausiai jau esate matę šį aktorių. David Pevsner vaidino filmuose „Šiuolaikinė šeima“, „Nusivylusios namų šeimininkės“ ir „Grey's Anatomy“, skelbia PinkNews.Jis taip pat kūrė vaidmenis miuzikluose ir spektakliuose, dirbo sekso paslaugas teikiančiu palydovu, o pastaruoju metu pradėjo kurti video turinį platformoje „OnlyFans“.

63 metų David yra pasiryžęs įrodyti pasauliui, kad ir vyresni vyrai gali būti seksualūs. Dar daugiau, jam seksas, savo kūno ir tai, kaip teikti malonumą kitiems žmonėms, tyrinėjimas padėjo įveikti gėdą, kurią kažkada jautė dėl savo kūno seksualumo.

Dar būdamas paauglys jis pastebėjo, kad televizijoje jam patinka gražūs, plaukuoti vyrai. Dėl savo seksualumo, jam teko patirti ir žiaurias, homofobines patyčias, kurios privertė užsisklęsti. Tačiau geriau save pažinti jam padėjo saunos.

„Kai pradėjau lankytis pirtyse, vis galvodavau: „Jei mano tėvai žinotų, ką aš veikiu pirtyje...“, - PinkNews sako aktorius. - „Aš darau tai, ko man sakė, kad neturėčiau daryti – klajoju koridoriuje, susirandu vaikiną, jį išdulkinu, palieku ir susirandu kitą... Tai padėjo man ištirti gilesnę, tamsesnę savo pusę, kurios nepažinojau ir nebūčiau tyrinėjęs, jei nebūčiau galėjęs to padaryti anonimiškai“.

Palydovo darbas David išmokė „daug apie save“. Ši patirtis paskatino David imtis ir pastarojo darbo. Neseniai išleistoje savo atsiminimų knygoje „Damn Shame“ jis rašė apie tai, kad jautėsi susijaudinęs dėl pačios minties turėti seksą su vyrais kaip savo darbo dalį. Daug metų tyrinėjęs savo seksualumą pirtyse ir baruose, David nusprendė pabandyti įgyvendinti savo fantaziją - „Pradėjau skelbti tuos vaizdo įrašus, pradėjau filmuoti vis daugiau ir daugiau dalykų“.

Dalindamasis vaizdo įrašais ir nuotraukomis „OnlyFans“, Davidas jaučiasi laisvas, tačiau jam vis labiau neramu, kad ištisa jaunų LGBTQ žmonių karta auga užgniaužusi savo seksualumą ir slepia savo slapčiausius troškimus.

„Jei jaučiate, kad norite tai padaryti, taip ir turėtumėte padaryti“, - sako jis. - „Jūs neturite niekam to rodyti, nereikia filmuoti – atverkite mintis išplėsti savo seksualinį gyvenimą ir nejausti dėl to gėdos“.

„Kartais užsiimi seksu ir lova lūžta – „O ne, kaip gėda!“ – ne! Juokitės iš to! Tai linksma. (...) Tegul seksas būna toks, koks jis bus“, - sako aktorius.

Deividas puikiai supranta, kad LGBTQ+ žmonėms ne visada lengva atsikratyti gėdos jausmo sekso metu. Daugeliui neužtikrintumas dėl savo kūno neleidžia jiems mėgautis gyvenimu.

Jis, kaip ir daugelis kitų gėjų, kiekvieną savaitę valandų valandas leisdavo sporto salėje ir nenuilstamai stengėsi nulipdyti „idealų“ kūną. Tačiau jo požiūrį pakeitė palydovo darbas.

„Šis darbas iš tikrųjų pakeitė mano požiūrį į vyrų kūnus“, – sako Davidas. Jam teko tiekti paslaugas ir tiems, kurių kūnai nebuvo idealūs. Tuomet jis suprato, kad svarbu santykis, asmenybė, humoras.

Ne mažesnį visuomenės spaudimą David išgyvena ir dabar. Jam jau virš šešiasdešimt metų. Nepaisant to jis stebi teigiamas tendencijas. Aktorių nudžiugino, kad atsirado „tėčio“ kultūra gėjų tarpe. Ši etiketė, kaip ir „meška“, padeda LGBTQ+ vyrams jaustis matomiems ir geidžiamiems.

„Kai baigiau palydovo darbą ir man buvo keturiasdešimt, nežinojau, kad esu „tėtis“ – tuomet nepamenu, kad kas nors mane vadintų tėčiu. Bet dabar mes turime tėčius ir tėčiais tampa ir daug jaunesni vaikinai. Ir daugeliui tėčių patinka tėčiai“, – sako jis ir juokiasi. - „Aš kaip senelis!“.

https://www.pinknews.co.uk/2022/01/08/david-pevsner-damn-shame-book/

https://www.instagram.com/dpevs/?hl=en