+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

8 patarimai gėjams. Kaip išvengti klaidų prieš seksą?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

8 patarimai gėjams. Kaip išvengti klaidų prieš seksą?

Ket, 05/04/2023 - 19:06
Kategorija:
0 komentarų

Seksas gali būti planuotas arba spontaniškas. Bet kokiu atveju, jei jau žinote, kad tai gali nutikti - pateikiame 8 patarimus, kurie padės visko nesugadinti.

Nuotr. iš Freepik

 

Paprasčiau nebūna. Tai labai primityvūs - bet veiksmingi patarimai. Žinoma, jie negarantuos sekso kokybės. Vis dėlto, tai leis jums atsipalaiduoti ir mėgautis procesu, rašo Pride. O ten jau viskas priklausys ne tik nuo jūsų, bet ir nuo partnerio.

1. Švara

Jei įtariate, kad galite užsiimti seksu - pravartu užtikrinti higieną. Ir ne tik varpą nusiplauti - bet būtų galima ir išangę išsivalyti. Čia jums spręsti koks geriausias būdas tai padaryti, bet jei norite komforto - reikia ir švaros.

2. Pasitikėjimas

Jei patys nežinote ko norite, trypčiojate vietoje, siunčiate dviprasmiškus signalus - vargu ar tai ką nors sujaudins. Net jei esate visiškas naujokas - pasitikėkite tuo, ką darote. Drąsai ženkite pirmyn.

3. Šlapinamasis

Jei jau ketinate užsiimti seksu - puiki mintis prieš tai nueiti į tualetą. Aistra gali greitai dingti, kai proceso metu jūs įsinorėsite nusilengvinti.

4. Alkoholis

Viskas turi turėti saiką. Jei jums reikia prisigerti, kad užsiimti seksu - gal vertėtų pagalvoti apie konsultaciją su psichologu. Padauginus alkoholio sekso metu gali pradėti pykinti. Jei dar jo metu pradėsite vemti - tokia patirtis bus trauma ir jūsų parneriui, ir jums.

5. Prezervatyvai

Visada po ranka turėkite prezervatyvų. Saugumas yra visko pagrindas. Ir negalvokite, kad kažkas kitas turi tuo pasirūpinti. Net jei esate tik pasyvus - turėkite bent vieną pakuotę savo piniginėje, ar kelnių kišenėje.

6. Lubrikantas

Jis taip pat praverstų. Mažą jo pakuotę galite nešiotis su savimi. O jei esate pasyvus ir žinote, kad tikrai ketinate užsiimti seksu - susitepti galite ir iš anksto.

7. Maistas

Prieš seksą nevalgykite gausiai, ypač riebaus maisto. Jums nereikia, kad pradėtų pūsti pilvą ir kauptis dujos.

8. Išvaizda

Nustokite per daug rūpintis savo išvaizda. Iššoko spuogelis, nusibrozdinote ką nors, pamiršote nusikirpti plaukus - kam rūpi? Jei apie tai nuolatos galvosite - tai ir taps problema. Pamirškite - nukreipkite energiją į savo partnerį. Rodykite, kad norite su juo būti čia ir dabar bei mėgaukitės akimirka.