Artūras Orlauskas tapo tarybos nariu. Karbauskis: mūsų vertybės sutampa

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Artūras Orlauskas tapo tarybos nariu. Karbauskis: mūsų vertybės sutampa

Ant, 03/07/2023 - 12:11
Kategorija:
0 komentarų

„Valstiečių“ dėka Šeimų maršo organizatorius Artūras Orlauskas tapo Kauno rajono tarybos nariu. Žurnalistų paklausus partijos pirmininko Ramūno Karbauskio apie šį kandidatą, jis pareiškė, kad jo ir partijos vertybės sutampa.

„Grįžtant prie Orlausko klausimo. Pirmiausia šnekant apie vertybes - tai yra tradicinės šeimos vertybė, kaip pagrindinė vertybė, mūsų sutampa pozicijos. Jeigu šnekėt ar jis buvo teistas, tai jis niekada nebuvo teistas. Jei jis būtų teistas, negalėtų būti mūsų kandidatu. Tačiau dabar tokių duomenų neturiu“, – sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis LRT tiesioginiame eteryje.

Taip šios partijos pirmininkas aiškiai parodė, kokie yra partijos prioritetai. Užmiršta ir tai, kad dar visai neseniai Artūras Orlauskas viešai grasino Seimo narių šeimoms.

2021 m. balandį A.Orlauskas teigė, kad parašai po „Šeimų gynimo maršo“ deklaracija „nebus išsiųsti, o kiekvienam Seimo nariui bus atvežti į namus ir į dantis įkišti: „Jei nepaims jisai, žmona paims. Jei nepaims jinai, kopiją įkišim vaikui į darželį, mokykloj, bet kur. Tėvus surasim, senelius, gimines. Ir kiekvieno gandono 141 surasim gimines ir artimuosius“.

Valstiečių sąraše A. Orlauskas surinko 536 pirmumo balsus. Jis taip pat dalyvavo ir kovoje dėl mero posto. Iškeltos tos pačios partijos, jis surinko 2178 balsus, arba 5,70 proc. balsų nuo galiojančių biuletenių.