Pasiekė dugną - "valstiečiai" į Kauno rajono merus kelia Artūrą Orlauską

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pasiekė dugną - "valstiečiai" į Kauno rajono merus kelia Artūrą Orlauską

Pen, 10/14/2022 - 20:09
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos taryba šiandien patvirtino 14 kandidatų į miesto merų pareigas. Tarp jų homofobiškais ir neapykantos kupinais pareiškimais išgarsėjęs Artūras Orlauskas.

A. Orlauskas su „valstiečių“ parama sieks Kauno rajono mero posto. Pasak partijos pirmininko, šio kandidato vertybės sutampa su „valstiečių“ vertybėmis. Šiuo metu A. Orlauskas yra Kauno rajono tarybos narys.

„Svarstydami savo galimus kandidatus Kauno rajone ir turėdami jo pareiškimą, kad jis su malonumu kandidatuotų mūsų vardu ir dirbtų kartu per rinkimų kampaniją, skyrius apsisprendė, kad mums neverta kelti savo kandidato, nes neturime tokio stipraus žinomo kandidato, koks yra A. Orlauskas“, – BNS tvirtino R. Karbauskis.

GayLine.LT primena, kad A. Orlauskas ne tik buvo vienas iš šeimų maršo organizatorių, bet ir ne kartą naudojosi tribūna reikšti savo neapykantą.

Praėjusių metų balandį Artūras Orlauskas teigė, kad parašai po „Šeimų gynimo maršo“ deklaracija „nebus išsiųsti, o kiekvienam Seimo nariui bus atvežti į namus ir į dantis įkišti. Jei nepaims jisai, žmona paims. Jei nepaims jinai, kopiją įkišim vaikui į darželį, mokykloj, bet kur. Tėvus surasim, senelius, gimines. Ir kiekvieno gandono 141 surasim gimines ir artimuosius“.

 

2013 metais grupė Kauno politikų, tarp kurių buvo ir A. Orlauskas, stengėsi surengti referendumą dėl informacijos apie homoseksualus sklaidos ribojimo. A. Orlauskas tuomet aiškino, kad referendumu norima paklausti žmonių, ar reikia riboti homoseksualizmo reklamą.

„Tai – verslas. Simonko klubas. Jie plečia savo šviežienos, vartotojų ratą. Pasauliniu mastu – tai verslas. Gėjų paradas – reklaminis, rinkodarinis žingsnis“, – tvirtino tarybos narys.