Buvęs regbio žaidėjas Campbell Johnstone prisipažino esantis gėjus (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Buvęs regbio žaidėjas Campbell Johnstone prisipažino esantis gėjus (foto)

Pen, 02/03/2023 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Buvęs Naujosios Zelandijos tarptautinės regbio komandos „All Blacks“ žaidėjas atskleidė, kad jis yra gėjus. Campbell Johnstone duodamas interviu TVNZ laidai „Seven Sharp“ teigė dvejojęs, ar verta žengti šį žingsnį, tačiau jis nori taip padėti kitiems žmonėms.

Interviu metu puikiai visoje šalyje žinomas žaidėjas saką, kad jo būvimas komandoje vertė dvejoti ar verta būti atviram prieš visus.

„Viduje niekada nesijaučiau visiškai patenkintas“, - aiškina 43 metų vyras. - „Mano svajonė buvo būti „All Blacks“ dalimi“.

Jis teigė, kad daugelis žmonių apie sportininkus galvoja, kad jie turi būti „vyriški ir stiprūs“, bei turi žmoną ir vaikų. Tačiau tai tik stereotipai, kuriuos nėra lengva pakeisti.

Campbell sakė, kad jis nori paskatinti kitus jaustis gerai būnant savimi. „Jei aš atidarysiu tas duris (...), mes padėsime daugeliui žmonių“, – teigė jis. - „Jei aš galiu būti pirmasis „All Black“ narys, kuris atsiskleidžia kaip gėjus ir pašalina spaudimą bei stigmą, susijusį su šiuo faktu, tai iš tikrųjų gali padėti kitiems žmonėms“.

Reaguodamas į šią žinią, Naujosios Zelandijos regbio vyriausiasis vykdomasis pareigūnas Marc Robinson socialiniame tinkle Instagram paskelbė palaikymo žinutę.

„Regbis yra sportas, kuriame visi yra laukiami ir vieta, kur visi žmonės turi jaustis saugiai, nepaisant kas jie yra. Mes žinome, kad yra žmonių, kurie nesijautė komfortiškai būdami tuo kuo jie yra regbyje. Norime pasakyti tiesiai šviesiai, nesvarbu ką tu myli, regbis tave palaiko“, - rašoma žinutėje.