Naujoji Zelandija

Kuko salos dekriminalizavo tos pačios lyties asmenų seksualinius santykius

Šalies parlamentas priėmė įstatymo projektą, iš dalies keičiantį 1969 m. nusikaltimų įstatymą, pagal kurį buvo kriminalizuojami tos pačios lyties asmenų seksualiniai santykiai tarp vyrų. Pakeitimai įsigalios 2023 m. birželio 1 d. ir panaikins kolonializmo laikais įtvirtintą diskriminaciją.

Transfobijai ne vieta Naujojoje Zelandijoje. Tūkstančiai susirinko palaikyti trans bendruomenės

Praėjus dienai po to, kai britų anti-trans aktyvistė Kellie-Jay Keen skubiai išvyko iš šalies, tūkstančiai žmonių susirinko palaikyti trans bendruomenės Kraistčerče ir Velingtone

Buvęs regbio žaidėjas Campbell Johnstone prisipažino esantis gėjus (foto)

Buvęs Naujosios Zelandijos tarptautinės regbio komandos „All Blacks“ žaidėjas atskleidė, kad jis yra gėjus. Campbell Johnstone duodamas interviu TVNZ laidai „Seven Sharp“ teigė dvejojęs, ar verta žengti šį žingsnį, tačiau jis nori taip padėti kitiems žmonėms.

20-metis prisipažįsta kaltu dėl homofobinio išpuolio prieš Naujosios Zelandijos „Didžiąją gėjų rožinę“ bažnyčią

20-metis vyras prisipažino kaltas dėl antisemitinio ir homofobinio išpuolio prieš garsiąją Naujosios Zelandijos queer „Rožinę“ bažnyčią, praneša Starobserver.

Naujoji Zelandija – taip pat uždraudžia „atvertimo“terapiją

Naujosios Zelandijos parlamentas šią savaitę patvirtino įstatymą, draudžiantį nepilnamečiams ir kai kurioms kitoms gyventojų grupėms taikyti konversijos terapiją. 112 parlamento narių balsavo už ir tik 8 prieš pasiūlymą, praneša Newshub.