Ukrainietė kreipėsi į žinomiausią pasaulyje spermos donorą. Labai norėjo pastoti

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Ukrainietė kreipėsi į žinomiausią pasaulyje spermos donorą. Labai norėjo pastoti

Št, 12/10/2022 - 10:45
Kategorija:
0 komentarų

Vieno vaiko mama prisipažino, kad taip troško susilaukti atžalos, jog kreipėsi į vieną garsiausių spermos donorų Kyle Gordy.

Alina Lakushyna persikėlė į JAV iš Ukrainos 2015 m. kai gavo žaliąją kortelę, rašo nypost.com. 30-metė turėjo partnerį, moteris bandė pastoti. Deja pastangos nebuvo sėkmingos, nepadėjo ir spermos bankuose taikytos procedūros.

Tuomet moteris socialiniame tinkle „Instagram“ susipažinusi su Kyle, kuris išgarsėjo kaip vienas populiariausių spermos donorų pasaulyje. Jam tik 31 metai, tačiau jo spermos dėka pasaulį jau išvydo 53 vaikai. Alina sakė, kad šio vyro vaikai jam pasirodė gražūs.

„Iš pradžių buvau šiek tiek susirūpinusi, nes norėjau jį geriau pažinti, bet mes ilgai kalbėjomės ir man jis labai patiko“, – „NeedToKnow.Online“ pasakojo ji. - „Tačiau vienas iš pagrindinių mano klausimų, dėl kurio buvo sudarytas sandoris, buvo, ar mano vaikas gali apie jį žinoti“.

Gordy patikino, kad būsimas vaikas gali žinoti apie savo biologinį tėvą. Šis atsakymas Alinai tiko ir jie susitiko Majamyje.

„Pasirinkome eiti tradiciniu keliu“, – sakė ji. - „Kitą dieną tai padarėme dar kartą“.

Šių metų vasarį Alina pagimdė sūnų David Matthew. „Buvo malonu nuo pradžios iki pabaigos ir buvo be galo malonu jį pažinti“, – sakė moteris.

Kyle anksčiau „Jam Press“ sakė, kad moterys nenori su juo susitikinėti ir kreipiasi į jį tik dėl donorystės. Šis kartas buvo kitoks. Vyras teigia, kad per spermos donorystę jis prisideda prie Žemės gyventojų skaičiaus gausinimo.

„Džiaugsmas, kurį gaunu tai darydamas, yra geriausias jausmas pasaulyje“, – kartą sakė K. Gordy „Jam Press“, pabrėždamas, kad nebendrauja su savo vaikais, nebent to prašo jų mamos. - „Nuolat gaunu vaikų nuotraukas, todėl puiku žinoti, kad jiems sekasi“.

„Pabudau po gimdymo ir pamačiau, kad mano telefonas tuščias, jokių sveikinimų, todėl paklausiau močiutės ir ji pasakė, kad nutrūko ryšys“, – sakė moteris pasakodama apie gimdymą ir Rusijos pradėtą karą Ukrainoje.

„Baisus jausmas, kai žinai, kad tavo šeimai gresia pavojus, ir nežinai, ar jie išgyveno“, – sakė ji. - „Tikiuosi, kad vieną dieną nuvyksiu į Ukrainą su David ir būsiu su savo šeima, bet kol kas esu dėkingas Kyle, kad įgyvendino mano svajones.