+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Niujorke du gėjai apsvaiginti narkotikais, apiplėšti ir nužudyti

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Niujorke du gėjai apsvaiginti narkotikais, apiplėšti ir nužudyti

Ant, 11/15/2022 - 19:15
Kategorija:
0 komentarų

Niujorko policija tiria virtinę užpuolimų, kurie gali būti susiję su mažiausiai dviejų gėjų mirtimi. Pirmadienį miesto policijos departamentas patvirtino, kad Julio Ramirez ir John Umberger mirtys tiriamos platesniame nusikaltimų kontekste.

Du vyrai paskutinį kartą gyvi matyti tuomet, kai išėjo iš „Hell’s Kitchen“ gėjų barų su nenustatytais nepažįstamais asmenimis, praneša LGBTQnation.com. Johno Umbergerio mama Linda Clary sako sužinojusi apie trečią galimai susijusią mirtį ir daugybę kitų atvejų, kai aukos buvo apiplėštos po to, kai galbūt buvo apsvaigintos narkotikais.

25 metų socialinis darbuotojas Julio buvo rastas negyvas balandžio 21 d. Gėjų klubo apsaugos kameros užfiksavo, kaip jis išėjo su trimis nepažįstamais vyrais ir įsėdo į taksi. Vyras rastas be piniginės, o iš jo banko sąskaitų buvo pasisavinta 20 000 dolerių.

33 metų politikos konsultantas John buvo rastas negyvas birželio 1 d. Filmuota medžiaga atskleidė, kad jis iš gėjų klubo išėjo su dviem nenustatytais žmonėmis. Jo organizme rasta  lidokaino ir fentanilio. Iš vyro sąskaitų buvo pasisavinta nuo 20 000 iki 25 000 dolerių.

Iš pradžių šios mirtys buvo siejamos su narkotikų perdozavimu. Šiuo metu policija tiria ir kitas versijas.