Susipažinkite - būsima Italijos premjerė Giorgia Meloni, kuri kovoja prieš „LGBT lobistus“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Susipažinkite - būsima Italijos premjerė Giorgia Meloni, kuri kovoja prieš „LGBT lobistus“

Pir, 09/26/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Kraštutinių dešiniųjų lyderė Giorgia Meloni, pasisakanti prieš „LBGT lobistus“ ir vadinamąją „lyčių ideologiją“, turėtų tapti pirmąja Italijos ministre pirmininke moterimi.

„Italai nusiuntė aiškią žinią dešiniosios vyriausybės, vadovaujamos „Italijos brolių“, naudai“, – sakė ji. - „Man būtų didelė garbė būti pirmajai, kuri savo šalyje sulaužys šį tabu“.

Debatuose, kaip Italijos brolių lyderė, Meloni palaikė kraštutinių dešiniųjų pozicijas, kritikavo Europos Sąjungos „antidemokratinį dreifą“, pasisakė už euro zonos panaikinimą ir teigė, kad migrantai keičia Italiją etniškai ir tai reikia stabdyti, praneša PinkNews.

Giorgia Meloni palaiko glaudžius ryšius su Vengrijos nacionalistų lyderiu Viktoru Orbanu, kuris savo vadovavimo metu išgarsėjo dėl savo homofobiškos pozicijas LGBTQ+ atžvilgiu.

Ji taip pat ilgą laiką demonstruoja netoleranciją šiai bendruomenei, kovodama prieš tai, ką ji apibūdino kaip „LGBT lobizmą“, ir smerkdama vadinamąją „lyčių ideologiją“.

„Taip natūraliai šeimai, ne LGBT lobizmui, taip seksualinei tapatybei, ne lyčių ideologijai... ne islamistų smurtui, taip saugioms sienoms, ne masinei migracijai... ne dideliems tarptautiniams finansams... ne Briuselio biurokratams“, - kampanijos metu sakė ji.

Meloni per savo rinkimų kampaniją viešai priešinosi LGBTQ+ porų surogatinei motinystei ir įvaikinimui. Ji ne kartą yra sakiusi, kad nėra homofobiška, tačiau mano, kad geriausia, kad vaiką augintų mama ir tėtis.

Jos kolega, „Italijos brolių“ atstovas Frederico Mollicone, aiškino, kad vaikai neturėtų matyti LGBTQ+ žmonių per televiziją, nes jų santykiai yra kažkas „natūralaus“. Jis taip pat tvirtino, kad „homoseksualios poros nėra legalios“ ir „neleidžiamos“ Italijoje.

„Tai politinė partija [Italijos broliai], kuri visada neigė moterų teises“, – sakė Oria Gargano, organizacijos, padedančios smurto šeimoje aukoms prezidentė. -  „Jie buvo prieš abortus“.