Iškalbinga statistika: Kur daugiausia aktyvų ir pasyvų?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Iškalbinga statistika: Kur daugiausia aktyvų ir pasyvų?

Št, 01/01/2022 - 20:35
Kategorija:
0 komentarų

Grindr pažinčių programėlė kaip ir kiekvienų metų pabaigoje skelbia statistinius duomenis. Tarp jų ir informacija kuriose šalyse yra daugiausia programėlės vartotojų, kurie nurodo tam tikrą savo rolę sekso metu.

2021 m. daugiausia „aktyvų“ buvo Filipinuose, Kolumbijoje, Argentinoje, Izraelyje ir Indijoje. Lyginant su pernai metais nepakito tik dvi šalys – Izraelis ir Indija.

Daugiausia 2021 m. „pasyvų“ registruota Vietname, Kinijoje, Pietų Afrikoje, Peru ir Lenkijoje. Lyginant su 2020 m. duomenys nepasikeitė trijose šalyse. Pernai metais didžiausia vartotojų dalis iš Vietnamo, Švedijos, Tailando, Peru ir Pietų Afrikos nurodė, kad jie yra „pasyvūs“.

Daugiausia „universalių“ vartotojų šiemet buvo Rusijoje, Čekijoje, Kosta Rikoje, Rumunijoje ir Venesueloje.
Statistika rodo, kad daugiausia „atviruose santykiniuose“ buvo vartotojai iš Indijos, Tailando, Šveicarijos, Vietnamo ir Alžyro.

Programėlė daugiausia vartotojų turi Paryžiuje, Niujorke, San Paule, Londone ir Los Andžele. Šią statistiką įvertinus šalių lygmeniu pirmauja Meksika, Indija, Jungtinė Karalystė, Brazilija ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

Daugiau Grindr.