LGBTQ Facebook palaikymo grupė suvienijo jau 30 000 narių iš 60 šalių

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

LGBTQ Facebook palaikymo grupė suvienijo jau 30 000 narių iš 60 šalių

Ket, 12/30/2021 - 23:11
Kategorija:
0 komentarų

O viskas prasidėjo nuo 30 sekundžių „TikTok“ video, kuriame Tenesio kirpėjas Daniel Blevins kreipėsi į visus žiūrovus siūlydamas paramą tos pačios lyties poroms jų vestuvių dieną.

Jei estae tos pačios lyties pora ir ketinate susituokti ir jūs neturite biologinių tėvų, kurie jus remia, prašau informuokite mane. Jei aš negalėsiu dalyvauti jūsų vestuvėse, aš turiu draugų, kurie galės. Mes turime didelį, augantį mamų ir tėvų tinklą, kurie nori būti dalimi jūsų didžios dienos“, - sakė jis.

„TikTok“ įrašas sulaukė daugiau nei 62 000 peržiūrų ir 16 000 „Patinka“ paspaudimų. Daniel ir jo draugas Rae Otto, su kuriuo jis susipažino „TikTok“ prieš metus ir iki šiol niekada nebuvo susitikęs asmeniškai, vasario mėnesį įkūrė „TikTok Stand in Families“, siekdami suburti 1000 žmonių, kuriems teiktų pagalbą per svarbius gyvenimo įvykius, vestuves, gimtadienius ir išleistuves.

Buvo įkurta ir Facebook grupė, kuri per mažiau nei 10 mėnesių sulaukė daugiau nei 32 000 narių iš 60 šalių ir kasdien žmonių prisijungia vis daugiau. Facebook grupę galima rasti ČIA.

Pasak Daniek, mažiausiai dvi jaunavedžių poros susirado savo vestuvėms paramą. „Daugelis mūsų narių rašo žinutes arba kalbasi vieni su kitais, kai jiems ko nors reikia“, – sakė jis. - „Ypač dėl Covid, daugelis žmonių yra tiesiog vieniši“.