Civilinės sąjungos priešininkai telkia pajėgas: mes turime pasiekti žmones

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Civilinės sąjungos priešininkai telkia pajėgas: mes turime pasiekti žmones

Ant, 07/26/2022 - 18:12
Kategorija:
0 komentarų

VšĮ Krikščioniškosios kultūros institutas aktyviai telkia pajėgas ir kaulija pinigų savo veiklai. Manipuliuodami nebūtomis grėsmėmis Instituto atstovai platina laiškus, kviesdami aukoti į nurodytą organizacijos sąskaitą. „Didžioji žiniasklaida visiškai palaiko homoseksualų reikalavimus ir visiškai nutyli žmonių pastangas jiems priešintis. Pasiekti visuomenę tad galime tik reklama socialiniuose tinkluose. Tam reikalingi pinigai reklamai. Tam reikalinga Jūsų auka”, - rašoma organizacijos platinamuose laiškuose, kurių vienas buvo persiųstas ir GayLine.LT redakcijai.

Nepaisydami Konstitucinio Teismo išaiškinimo, jog šeima gali būti sudaroma įvairiais pagrindais, Krikščioniškosios kultūros instituto atstovai užsiima gąsdinimu ir pristato civilinės partnerystės projektą kaip grėsmę šeimai.

„Opozicijos, visuomenės, Bažnyčios bendrų pastangų dėka pavyko nukelti šio klausimo svarstymą rudeniui. Kiekvienas iš jūsų buvote to dalimi! Tačiau akivaizdu, kad palaikymas gėjų porų paskelbimui esant „šeima“ Seime didesnis nei buvo kada nors anksčiau“, - teigiama laiške. – „Taigi dabartiniai valdantieji itin vieningai siekia įteisinti gėjų „šeimas“, o opozicija priešinasi silpnai, vangiai ir visiškai nevieningai”.

Menkindamas kitų veiklą – institutas siūlo savo paslaugas ir prašo skirti aukas jų veiklai vykdyti.

Prašome suprasti šios kovos svarbą ir paaukoti pastangoms sustabdyti šeimos ir visuomenės perkūrimą. Kiekvienas Jūsų skirtas euras leis pasiekti daugiau žmonių ir surinkti daugiau parašų, o taip pat ir parengti Seimo nariams skirtą išsamią analizę ir argumentus prieš vienalyčių partnerysčių įteisinimą“, - rašoma tekste, kuriuo žmonės raginami aukoti pinigus į Instituto sąskaitą.

Platiname laiške teigiama, kad kiekvienas išleistas euras paskatina dešimt žmonių atsidaryti peticiją, kuria raginama neįteisinti civilinės sąjungos. „Dešimt eurų – šimtas žmonių“, - skaičiuoja organizacija.

VšĮ Krikščioniškosios kultūros institutas jau yra liūdnai pagarsėjęs dėl savo veiklos. Žurnalistų etikos inspektorius jau yra įspėjęs Institutą dėl neapykantos ir diskriminacijos skatinimo ir Visuomenės informavimo įstatymo pažeidimo.