Liepos 29 d. - SapfoFest 2022 – 10 metų: mūsų istorija!

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Liepos 29 d. - SapfoFest 2022 – 10 metų: mūsų istorija!

Ant, 07/26/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

SapfoFest jau 10! Nuo piktų lesbiečių iki queer feminist festivalio, prikalbėjome virš šimto kalbų, susidraugavome su daugiau nei šimtu mergų, nulenkėm šimtus rankų, o bučiavomės turbūt tūkstantį kartų. Keliavome pro Jonavą, Molėtus ir Anykščius, įsigijome saulės nepraleidžiančias palapines ir dar patogesnes pikniko kėdes. Prisimename tą kartą, kai atvažiavo policija ir tą, kai išgėrėme visą šulinį vandens, maudėmės su karvėmis. Apimtos prisiminimų, norime jų dar daugiau! Ką pameni tu? Ką išsivešime šiais metais?

O gal tai proga pagaliau atvykt į festivalį, nes vis nedrįsai? Kaip visada, lauksime jūsų liepos gale, tik šį kartą su palapine ir kuprine atsivežk ir po prisiminimą. SapfoFest jau gali papasakoti savo istoriją, o geriausia proga tam – jubiliejus!

***
SapfoFest yra atviras, nepriklausomas, bendruomenės kuriamas ir išlaikomas festivalis, nuo 2014 metų suteikiantis trūkstamą įtraukią aplinką burtis ir kurtis queer-feminist bendruomenei Lietuvoje ir Rytų Europoje. Švietimas, kritinė refleksija, diskusijos, menai ir kultūra, matomumas ir solidarumas – SapfoFest telkia queer-feminist bendruomenę emancipacijai ir pokyčiams visuomenėje.

SapfoFest yra NEMOKAMAS – nėra jokių bilietų ar privalomų mokesčių.

SapfoFest yra PRIEINAMAS – kiek galime, stengiamės kurti įtraukią aplinką visoms ir visiems. Jei turi individualių poreikių ar nori pasikonsultuoti dėl festivalio sąlygų, susiek su mumis.

SapfoFest yra NEPRIKLAUSOMAS – pilnai išlaikomas bendruomenės, be jokios institucinės paramos. Festivalis paremtas do-it-together principu – visos jį kuriame neatlygintinai ir iš idėjos.

~~~@
UŽSIŽYMIM KALENDORIUOSE! LAUKIA LAUKINĖ VASARA!

Daugiau: https://sapfofest.lt/