+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Vyras atvyko tėvams pristatyti savo vaikino. Paaiškėjo, kad jie jau su juo mylėjosi

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vyras atvyko tėvams pristatyti savo vaikino. Paaiškėjo, kad jie jau su juo mylėjosi

Tre, 06/29/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Vyras liko apstulbęs, kai sužinojo, kad jo tėvai su jo vaikinu praeityje jau buvo susitikę, rašo PinkNews. Ir ne tik susitikę, bet ir pažino vienas kitą iš labai arti.

„Savage Love“ Dan Savage sekso patarimų rubrikoje vyras pasivadinęs „Aš žinojau, kad jam patinka blondinai“, rašė: „Esu 24 metų gėjus, turintis 31 metų biseksualų vaikiną. Nuo tada, kai pradėjome draugauti, žinojau, kad jis yra daug labiau seksualiai patyręs nei aš, bet iki šiol tai niekada nebuvo didelė problema. Šį savaitgalį jis susitiko su mano tėvais, kaip manėme, pirmą kartą“.

Nors susitikimai su savo antrosios pusės tėvais dažnai būna nepatogūs, retai būna taip nejauku.

Jis tęsė: „Paaiškėjo, kad prieš 10 metų, per jo „ištvirkavimo“ fazę (jo žodžiai), jiedu mylėjosi tryse“.

„Aš suprantu, kad jie nieko blogo nepadarė – jie buvo trys abipusiu sutikimu susitikę suaugusieji – ir niekas negalėjo žinoti, kad jis ir aš gyvensime kartu ateityje.

Bet mano vaikinas dulk**o mano tėvus!“.

Vyriškis pridūrė, kad ši situacija išmušė visus iš vėžių ir „galbūt niekada nebegalės pažvelgti“ į savo tėvus taip, kaip seniau.

Į šį laišką atsakydamas Dan Savage replikavo, kad nepaisant 30 metų patirties rašant šią skiltį, vis dar gali nustebti.

Jis pridūrė: „Jei keturiasdešimties metų poros, kurių namuose yra paaugliai vaikai, turės seksą trise su dvidešimties metų vaikinais – o kai kurios taip ir daro – visada bus sunku nuspėti, nes rizika išlieka, ar vieną dieną užaugę jų vaikai, negalės susitikti, užsiimti seksu ir net įsimylėti vieną iš vaikinų, su kuriuo jų tėvai seniai bendravo trise“.

Dan Savage prisipažino, kad jam sunku duoti kokį patarimą ir jo paklausė Twitter vartotojų.

Ir štai atsiliepė buvusi Mineapolio merė Betsy Hodges. Jos patarimas buvo toks: „Jei jie galėtų iš to pasijuokti, tai būtų geras ženklas. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol jis galės pažvelgti į savo vaikiną ir negalvoti apie tai, kad jo tėvai užsiėmė seksu su juo. Sunku patikėti, bet juokas tikrai padeda“.

Ji pridūrė, kad reikėtų visiems susėsti ir pasikalbėti: „Tas pokalbis, kuris, žinau, skamba siaubingai, gali padėti jiems mažiau galvoti apie tai, ypač jei jie pasieks tašką, kai kartu galės juoktis iš šios beprotybės ir nepatogios situacijos, kurioje jie visi atsidūrė“.