„Vinted“ generalinis direktorius: neteisinga, kad įstatymai nepripažįsta LGBTQ+ žmonių meilės

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Vinted“ generalinis direktorius: neteisinga, kad įstatymai nepripažįsta LGBTQ+ žmonių meilės

Ant, 06/21/2022 - 14:35
Kategorija:
0 komentarų

Thomas Plantenga, „Vinted“ generalinis direktorius, 15min paskelbtoje nuomonėje sako, kad jis - heteroseksualus baltaodis vyras, europietis mėgaujasi gyvenimu Vilniuje. Kita vertus kitokios seksualinės orientacijos žmonėms šis gyvenimas yra žymiai sudėtingesnis. Jis pabrėžia, kad uždarumas ir pasipriešinimas užtikrinti vienodas teises visiems lemia, kad Lietuva praranda dalį talentų, kurie galėtų kurti ir prisidėti prie šalies klestėjimo.

"Būsiu atviras, dėl to šiandien pritraukti talentingus darbuotojus į Vilnių yra žymiai sudėtingiau, nei į „Vinted“ biurus Amsterdame ar Berlyne – į miestus šalyse, kuriose labiau rūpinamasi įvairių mažumų lygiomis teisėmis ir gerove", - sako Thomas.

Jo nuomone, nepaisant kai kurių įmonių pasiekimų lygybės srityje - dar daug turi būti padaryta.

"Kiekvienam Lietuvos verslui, siekiančiam tarptautinės sėkmės, rekomenduoju žiūrėti, kaip lygybės ir įtraukimo klausimus sprendžia didžiausios ir stipriausios bendrovės. Kai matysime, kad esame lygūs su jomis, o Lietuva siūlo lygiavertę aplinką, galėsime teigti, kad turime visas galimybes iš Lietuvos kurti pasaulines sėkmės istorijas", - teigia jis.

Thomas Plantenga sako, kad jam nesuprantama, kodėl du susitikę, įsimylėję tos pačios lyties asmenys vis dar prieš įstatymą yra nelygiaverčiai heteroseksualioms poroms. Jis pabrėžia, kad Lietuva turi nueiti ilgą kelią lygiateisiškumo visiems link. O būdas tai greičiau pasiekti - dirbti drauge ir dalintis patirtimi.