Sidabrinės gervės apdovanojimuose - raginimai įteisinti partnerystę

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sidabrinės gervės apdovanojimuose - raginimai įteisinti partnerystę

Ant, 06/07/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Sekmadienį Valdovų rūmų kieme įteikti nacionaliniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Atsiimdamas apdovanojimą už geriausią trumpametražį filmą režisierius Saulius Baradinskas paskatino įteisinti partnerystę.

„Mano filmas kalba apie meilę. Vakar aš ėjau kartu su labai daug nuostabių žmonių Vilniaus Gedimino prospektu ir švenčiau meilę. Mano filmas kalba kodėl yra taip sunku mylėti. Aš noriu savo apdovanojimą paskirti už partnerystę. Jos reikia dabar ir mes esame už meilę“, - sakė filmo „Techno, mama“ režisierius.

Renginį vedusi aktorė Elžbieta Latėnaitė sakė, kad kvietimas vesti „Sidabrinė gervė“ apdovanojimus yra ir LGBTQ+ bendruomenės pergalė.

„Vakar mes ir su Sauliumi ir su Gyčiu susitikime Baltic Pride eitynėse. Pati esu aktorė, pelniusi vieną sidabrinę gervę ir nominuota kitai, neseniai atsiskleidžiau kaip biseksuali. Nežinau ar dar kada nors gervę gausiu. O jei rimtai, aš labai didžiuojuosi, kad buvau pakviesta vesti šitą renginį. Noriu vertinti tai ne tik kaip asmeninę pergalę, bet ir kaip LGBTQ+ bendruomenės ir visos kino bendruomenės pergalę“, - renginio metu sakė E. Latėnaitė.