Colton Underwood davė patarimų vienišiems, santykių ieškantiems žmonėms

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Colton Underwood davė patarimų vienišiems, santykių ieškantiems žmonėms

Ket, 03/10/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Neseniai susižadėjusi realybės televizijos žvaigždė, Colton Underwood, vedė tiesioginę transliaciją per „Amazon Live“. Out rašo, kad joje jis atsakinėjo į gerbėjų klausimus.

Paklaustas, ar turi kokių nors patarimų vienišiems žmonėms, kurie aktyviai ieško pastovių santykių, Colton Underwood pasitelkė mintį iš RuPaul knygos: „Jei tu negali mylėti savęs, kaip po galais galėsi mylėti ką nors kitą?!“. Colton sakė: „Prieš užmezgant santykius man reikėjo atrasti save ir įsitikinti, kad man patogu būti vienišam ir individualiai su savimi“.

„Prireikė terapijos, daug savarankiško darbo ir rūpinimosi savimi, kad suprasčiau, ko man reikia, kaip galėčiau būti geresniu partneriu, geriau bendrauti. Buvo daug pakilimų ir nuosmukių, kad pasiekčiau tą tašką“. – teigė jis. - „Taigi mano didžiausias patarimas kuriant santykius – prieš surasdamas partnerį įsitikink, kad tau pačiam viskas gerai“.

Jis taip pat pasidalino mintimis apie savo sužadėtinį. „Per pastaruosius metus Jordan buvo mano uola“, – sakė jis. - „Jis palaikė mane, buvo neįtikėtinas, mylintis ir malonus... Galėčiau tęsti valandų valandas“.

Colton Underwood taip pat prasitarė kaip jis sutiko savo meilę. „Susipažinome per bendrus draugus ir iš pradžių aš nieko neieškojau“, – atskleidė C. Underwood. - „Tuo metu dirbau su savimi, bet pamažu tai tapo ryšiu ir tuo, ko negalėjau paneigti. Neskubėjome ir saugojome privatumą, vis dar nesidaliname privačiais aspektais, o tai, manau, yra sveika ir svarbu“.