Kokia apranga padėtų suprasti jūsų simpatijai sporto klube, kad juo domitės?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Kokia apranga padėtų suprasti jūsų simpatijai sporto klube, kad juo domitės?

Tre, 01/03/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Socialiniame tinkle „Reddit“ vienas iš vartotojų paklausė kaip derėtų apsirengti, kad atkreipti patikusio vaikino dėmesį sporto klube. Gėjai suskubo dalinti patarimus.

„Reddit“ diskusijoje vienas iš vartotojų uždavė klausimą ką reikėtų apsirengti sporto salėje, kad subtiliai nusiųstų žinią kitam vaikinui apie susidomėjimą juo.

„Nenoriu vilkėti beprotiškų vaivorykštės marškinėlių, bet taip pat siekiu, kad vaikinas, kuris galbūt manimi domisi pasakytų apie mane - „Taip, šis vaikinas priklauso mano komandai“, – pridūrė klausimą uždavęs žmogus.

Šis klausimas neliko nepastebėtas. Daygelis gėjų suskubo dalintis konkrečiais patarimais.

„Dėvėk jockstrap. Vaikinai, kuriems tai rūpi, pastebės, kaip dirželiai priglunda prie šortų, kuriuos dėvite“, - patarė vienas jų.

„Galėtum surasti gražią apyrankę ar panašų aksesuarą. Turiu pasididžiavimo Apple Watch apyrankę. Nors jis turi visas spalvas, tai iš tikrųjų nėra „vaivorykštė“. Kai kurie gali nesutikti dėl jos subtilumo, bet... iš tolo ji tiesiog atrodo kaip spalvinga laikrodžio apyrankė“, - rašė kitas žmogus.

„Arba nematomos kojinės, arba tos ilgos regbio kojinės su dryžiais. Dar gal viena iš tų mažų vaivorykštinių silikoninių apyrankių?“, - klausė kitas vyras.

„Man auskarai ausyse. Manau, kad tai geras rodiklis, padedantis vaikinams žinoti, ar tu gali jiems patikti. Galbūt taip pat dėvėk šiek tiek ankštus šortus, o ant vandens butelio gali užklijuoti mažą pasididžiavimo lipduką ar pan.“, - patarė dar vienas vartotojas.

„Įsigykit vaivorykštės spalvų raištelius bateliams, kuriuos dėvi sporto salėje“, - rašė Reddit komentatorius.