Mitalas apie civilinę sąjungą: Netikiu ašaromis, kad nieko nebegalime padaryti

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Mitalas apie civilinę sąjungą: Netikiu ašaromis, kad nieko nebegalime padaryti

Ant, 10/24/2023 - 12:08
Kategorija:
0 komentarų

Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas teigia atmetantis Gabrieliaus Landsbergio aiškinamus, kad sutelkti daugiau civilinės sąjungos rėmėjų konservatorių gretose nėra galimybių.

„Netikiu ašaromis ir vaitojimais, kad nieko nebegalime padaryti. Čia politinės lyderystės klausimas. Imkime ir padarykime. Jeigu Seimo pirmininkė sako, kad reikia, jeigu ministrė pirmininkė sako, kad reikia, jeigu užsienio reikalų ministras sako, kad reikia“, – „ELTA kampas“ laidoje sakė V. Mitalas.

Laisvės partijos narys teigia, kad koalicijos sutartyje aiškiai įsipareigota dėti pastangas, kad palaikymas minėtam klausymui būtų rastas. Deja, realybėje taip nevyksta. Nepaisant konservatorių lyderių deklaruojamos paramos - padėtis nesikeičia, nesiimama aktyvių veiksmų.

„Jis pataikauja tamsai. Tai reiškia, kad stipri partija, kuri bando parodyti, kad yra stipri partija, iš tikrųjų yra suaižėjusi ir silpna viduje“, – apie konservatorių lyderį kalbėjo Vytautas Mitalas.

Neseniai žiniasklaidai buvo nutekintas ir Laisvės partijos valdybos vidinis dokumentas. Jame teigiama, jog jei koalicijos partneriai nesiims aktyvių veiksmų civilinės sąjungos paramai Seime užtikrinti, Laisvės partija nesilaikys koalicijos sutarties.