Michaela Jaé Rodriguez LGBT+ atstovams: MES ESAME ČIA, durys dabar atviros pasiekti žvaigždes

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Michaela Jaé Rodriguez LGBT+ atstovams: MES ESAME ČIA, durys dabar atviros pasiekti žvaigždes

Pen, 01/14/2022 - 15:37
Kategorija:
0 komentarų

Auksinių gaublių apdovanojimų ceremonija šiemet buvo ne tokia žavinga kaip ankščiau, rašo Out. Siaučiant pandemijai nugalėtojai paskelbti internete, o ne internetinėje ceremonijoje ar televizijos renginyje. Tiesa, vieni iš įsimintinų momentų - LGBTQ+ bendruomenės atstovių, aktorės Ariana DeBose ir trans Michaela Jaé Rodriguez apdovanojimas.

„Dar daug reikia nuveikti“, – apie savo laimėjimą už geriausią antro plano aktorės vaidmenį filme „West Side Story“ „Instagram“ rašė Ariana, – „bet kai taip sunkiai dirbi prie projekto – perpildytu krauju, prakaitu, ašaromis ir meile – pastebėtas ir pripažintas darbas visada yra ypatinga akimirka. Ačiū“.

 

Ši „Auksinio gaublio“ pergalė gali padėti Arianai tapti trečiąja lotynų ir pirmąja afro-lotynų kilmės  aktore, laimėjusia „Oskarą“ už vaidybą. 1961 m. už tą patį vaidmenį filme „West Side Story“ oskarą laimėjo Rita Moreno. 1991 m. Mercedes Ruehl, turinti kubietiškų šaknų, laimėjo oskarą už vaidmenį filme „The Fisher King“.

Ariana nebuvo vienintelė LGBTQ+ bendruomenės narė, kuri atsiėmė „Auksinių gaublių“ apdovanojimą. Michaela Jaé Rodriguez pagaliau gavo savo pelnytą trofėjų už pagrindinį vaidmenį kaip Blanca Evangelista paskutiniame „Pose“ sezone.

„Tai durys, kurios atvers duris daugeliui jaunų talentingų asmenų“, – apie savo laimėjimą „Instagram“ rašė Michaela Jaé Rodriguez. - „Jie pamatys, kad tai daugiau nei įmanoma. Jie pamatys jauną juodaodę latino merginą iš Naujojo Džersio, kuri turėjo svajonę, pasitekdama MEILE. pakeisti kitų nuomonę. MEILĖ LAIMI. Mano jauniesiems LGBTQAI atstovams MES ESAME ČIA, durys dabar atviros pasiekti žvaigždes!!!!!“

Trans Michaela Jaé Rodriguez atsiėmė „Auksinio gaublio“ apdovanojimą kaip geriausia televizijos serialo dramos aktorė. Toks apdovanojimas trans aktorei įtektas pirmą kartą šių apdovanojimų istorijoje.

Daugiau Out.com