Simonas Bartulis apie liberalus: Tai yra gėdinga

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Simonas Bartulis apie liberalus: Tai yra gėdinga

Ant, 12/06/2022 - 15:26
Kategorija:
0 komentarų

Liberalo Eugenijaus Gentvilo teiginiai, neva prieš savivaldos rinkimus palaikytojų civilinės sąjungos klausimu Seime sumažėjo būtent konservatorių frakcijoje, sukėlė nedviprasmiškas reakcijas socialiniuose tinkluose. Šiandien Simonas Bartulis paskelbė savo nuomonę.

LGBTQ+ teisių aktyvistas pažymi, kad šios bendruomenės nariams jau nusibodo dalyvauti politinių partijų žaidimuose, kuriuose nepasakoma nieko naujo.

„Kai naujas Seimas pradėjo dirbti, buvo „dar ne laikas“, nes reikėjo diskutuoti. Lyg to mes, LGBTQ žmonės, nebuvom darę dešimtmečius, nemokamai edukuodami visuomenę. Dabar yra „dar ne laikas“, nes artėja savivaldos rinkimai“, - rašo Simonas.

Kartu jis atskleidžia politikų dviveidiškumą - jie atidėlioja svarbių klausimų sprendimą ir tuo pačiu agituoja už juos balsuoti.

„Tokie politikai kaip Gentvilas sakys „palaukite, leiskite DAR LABIAU laimėt, ir tada tikrai duosim, ko norit“. Bet jie vis laimi, o bene 30% jų frakcijos yra pasiruošę balsuoti prieš CSĮ (civilinės sąjungos įstatymą)“, - sako S. Bartulis. - „O, beje, spėkit, kas bus po savivaldos rinkimų? Pradės artėti Seimo rinkimai“.

Simonas taip pat pastebi, kad liberalai manipuliuoja visuomene ir nevykdo savo rinkimų programos. Jie perkelia atsakomybę ant Laisvės Partijos, nors pačių liberalų gretose dalis Seimo narių nepalaiko civilinės sąjungos įstatymo.

„Pripažinkime, kad Laisvės partija labai jautriai žiūri į šių projektų sėkmę ar nesėkmę“, – Eltai teigė E. Gentvilas, ciniškai perkeldamas politinę atsakomybę už šį įstatymą LP, nors tai yra ir jų programoje. Tai yra ir nuobodu, ir gėdinga. Esu tikras, kad ateina laikas šios imitacinės partijos demaskavimui ir pabaigai“, - teigia Simonas.